partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-10-30 21/21
II Jerzy Parzewski   2016-10-30 21/21
1 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-11-01 21/21
2 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-11-01 21/21
3 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-11-01 21/21
4 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-11-01 21/21
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-12-31 21/21
6 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-12-31 21/21
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-12-31 21/21
8 Monika Gumienna Warszawa 2016-12-31 21/21
9 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-12-31 21/21
10 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-12-31 21/21
11 Sławomir Otap Warszawa 2017-01-02 21/21
12 Agnieszka Kuś Warszawa 2017-01-08 21/21
13 Michał Kuś Warszawa 2017-01-08 21/21
14 Joanna Łuczkiewicz Ożarów Mazowiecki 2017-01-08 21/21
15 Monika Dudkiewicz Ożarów Mazowiecki 2017-01-08 21/21
16 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-01-15 21/21
17 Anna Pietrzak Warszawa 2017-05-02 21/21
18 Katarzyna Pietrzak Warszawa 2017-05-02 21/21
19 Tamara Krzysztoń (Babicka) HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
20 Dorota Zabost (Czerwińska) HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
21 Marysia Orlańska HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
22 Piotr Orlański HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
23 Waldemar Pawelczuk HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
24 Marek Radzikowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
25 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
26 Michał Pawlak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
27 Ludwik Nowakowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
28 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 21/21
29 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
30 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
31 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
32 Weronika Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
33 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
34 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
35 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 21/21
36 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-07 21/21
37 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-07 21/21
38 Michał Szeliski Warszawa 2018-07-24 15/21
39 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-21 21/21
40 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-21 21/21
41 Emilia Zych 2018-10-27 18/21
42 Ewa Zych 2018-10-27 18/21
43 Weronika Rowicka 2018-10-27 18/21
44 Martyna Kuźkowska 2018-10-27 18/21
45 Kuba Domański 2018-10-27 19/21
46 Kamil Kacperski 2018-10-27 19/21
47 Bartłomiej Zych 2018-10-27 19/21
48 Patryk Dąbrowski 2018-10-27 19/21
49 Marcin Łukowski 2018-10-27 19/21
50 Jakub Rowicki 2018-10-27 19/21
51 Marcin Olejnik Warszawa 2018-10-27 20/21
52 Michał Pawlak Warszawa 2018-10-27 20/21
53 Antek Brzuszkiewicz Warszawa 2018-10-27 20/21
54 Krzysztof Kobylecki Warszawa 2018-10-27 20/21
55 Mateusz Kunicki Warszawa 2018-10-27 20/21
56 Piotr Pawlak Warszawa 2018-10-27 20/21
57 Leszek Brzuszkiewicz Warszawa 2018-10-27 19/21
58 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-11-10 21/21
59 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-05-02 21/21
60 Przemysław Witczak Warszawa 2019-06-29 21/21
61 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-07-13 21/21
62 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-07-13 21/21
63 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-07-13 21/21
64 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-26 21/21
65 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-26 21/21
66 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-12-31 21/21
67 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-04-28 21/21
68 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-04-28 21/21
69 Piotr Miszczak Warszawa 2020-04-28 21/21
70 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-16 21/21
71 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-16 21/21
72 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-05-17 21/21
73 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-05-17 21/21
74 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-10-01 21/21
75 Piotr Gradowski Warszawa 2020-10-31 21/21
76 Paweł Rozwadowski Klub Ino Stowarzysze 2020-11-01 21/21
77 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-11-11 21/21
78 Adam Musiejko Józefów 2020-11-11 21/21
79 Agnieszka Król Pędzące Kroliki 2021-01-03 21/21
80 Adam Król Pędzące Kroliki 2021-01-03 21/21
81 Anna Król Pędzące Kroliki 2021-01-03 21/21
82 Michał Król Pędzące Kroliki 2021-01-03 21/21
83 Zbigniew Pietranek Warszawa 2021-01-03 21/21
84 Zofia Pietrzak Warszawa 2021-04-25 21/21
85 Roman Pietrzak Warszawa 2021-04-25 21/21
86 Agnieszka Pietrzak Piastów 2021-04-25 21/21
87 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-04-25 21/21
88 Szymon Górka Warszawa 2021-05-23 21/21
89 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-29 21/21
90 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-05-31 21/21
91 Marcin Ziółkowski Czosnów 2021-10-16 18/21
92 Konstanty Zawadzki 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
93 Paweł Błoński 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
94 Zuzia Lomott 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
95 Ola Bońkowska 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
96 Gabrysia Rosa 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
97 Ania Włochacz 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
98 Tomek Włochacz 254 WDH „Matecznik” 2021-10-16 9/21
99 Alicja Kilanowska Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
100 Maria Naiman Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
101 Gabriela Zezula Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
102 Mia Sapko Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
103 Karina Perfiliera Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
104 Maria Kustryn Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
105 Piotr Celiński Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
106 Monika Ozdoba Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
107 Maja Piecka Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
108 Patryk Ćmiel Klub Turystyczny 21/PTTK O/Stołeczny 2021-10-16 20/21
109 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 21/21
110 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 21/21
111 Leszek Adamski Warszawa 2021-10-28 20/21
112 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-28 21/21
113 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-23 21/21
114 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
115 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
116 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
117 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
118 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
119 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-06-12 18/18
120 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-11 21/21
121 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-11 21/21
122 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2022-08-28 21/21
123 Grzegorz Brzeziński Polska/Warszawa 2022-10-09 21/21
124 Agata Maj Gdynia 2022-10-22 21/21
125 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-10-22 20/20
126 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-22 21/21
127 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-22 20/20
128 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-19 21/21
129 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-19 21/21
130 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-21 21/21
131 Marek Koba Jaworzno 2023-05-06 21/21
132 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-06-16 21/21
133 Kamil Buczek Otwock 2023-09-10 21/21
134 Marta Czajka Warszawa 2023-09-10 21/21
135 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-21 21/21
136 Agata Kiderska Stare Babice 2023-10-21 21/21
137 Dorota Śliwińska Stare Babice 2023-10-21 21/21
138 Emilia Gąsiewska Stare Babice 2023-10-21 21/21
139 Hubert Jakubiak Stare Babice 2023-10-21 21/21
140 Hubert Maślanka Stare Babice 2023-10-21 21/21
141 Jadwiga Miętkiewicz Stare Babice 2023-10-21 21/21
142 Julianna Rutkowska Stare Babice 2023-10-21 21/21
143 Kacper Kostrzewa Stare Babice 2023-10-21 21/21
144 Klara Srańczykowska Stare Babice 2023-10-21 21/21
145 LEna Nowak Stare Babice 2023-10-21 21/21
146 Lena Lorent Stare Babice 2023-10-21 21/21
147 Marek Wach Stare Babice 2023-10-21 21/21
148 Natalia Korkuś Stare Babice 2023-10-21 21/21
149 Piotr Daniszewski Stare Babice 2023-10-21 21/21
150 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-10-21 18/21
151 Wiktoria Długosz Stare Babice 2023-10-21 21/21
152 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-10-21 17/17
153 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE 2024-04-15 21/21
154 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE 2024-04-15 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies