partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK Nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-30 18/18
1 Sławomir Otap Warszawa 2016-12-12 18/18
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-02-25 18/18
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-02-25 18/18
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-02-25 18/18
5 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady 2017-11-05 18/18
6 Maciej Kamiński Leśne Dziady 2017-11-05 18/18
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-02-18 18/18
8 Piotr Michałowski Warszawa 2018-02-18 18/18
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 18/18
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 18/18
11 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-09 18/18
12 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-09 18/18
13 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 18/18
14 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 18/18
15 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 18/18
16 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 18/18
17 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 18/18
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-10-14 18/18
19 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-10-14 18/18
20 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-14 18/18
21 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-14 18/18
22 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-03 18/18
23 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2020-02-11 17/18
24 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2020-02-11 17/18
25 Angelika Mielcarz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2020-02-11 17/18
26 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2020-02-11 17/18
27 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-03-28 18/18
28 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-03-28 18/18
29 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 18/18
30 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 18/18
31 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-09 18/18
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-24 18/18
33 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-24 18/18
34 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2020-10-24 18/18
35 Jacek Cierlicki Brwinów 2020-11-15 18/18
36 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 18/18
37 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 18/18
38 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 18/18
39 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-12-13 18/18
40 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-12-13 18/18
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-03-20 18/18
42 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
43 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
44 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
45 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
46 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
47 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 18/18
48 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2021-09-05 18/18
49 Maciej Malinowski Wyszków 2021-09-05 18/18
50 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-22 18/18
51 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-22 18/18
52 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-20 18/18
53 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-20 18/18
54 Artur Świderski Radzymin 2022-09-23 17/18
55 Ewa Świderska Radzymin 2022-09-23 17/18
56 Marysia Świderska Radzymin 2022-09-23 17/18
57 Mateusz Świderski Radzymin 2022-09-23 17/18
58 Małgosia Świderska Radzymin 2022-09-23 17/18
59 Jarosław Baryluk Lusina 2023-02-24 18/18
60 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2023-03-12 18/18
61 Dominika Mielewczyk Warszaw 2023-04-30 18/18
62 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2023-07-09 18/18
63 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-04 18/18
64 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-04 18/18
65 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-24 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies