partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jakub M. Gac Ambasador 2016-11-28 15/15
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-01-28 15/15
2 Maria Głowacka SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-01-28 15/15
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2017-01-28 15/15
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-19 15/15
5 Agata Kostyra Otwock 2017-03-11 15/15
6 Paweł Kostyra Otwock 2017-03-11 15/15
7 Zosia Kostyra Otwock 2017-03-11 15/15
8 Magda Świtalska Otwock 2017-03-11 15/15
9 Filip Świtalski Otwock 2017-03-11 15/15
10 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2017-05-13 15/15
11 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
12 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
13 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
14 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
15 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
16 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
17 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 15/15
18 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-08-12 13/15
19 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-08-12 13/15
20 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-08-12 13/15
21 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-08-12 13/15
22 Sławomir Otap Warszawa 2017-08-25 15/15
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-02-18 15/15
24 Piotr Michałowski Warszawa 2018-02-18 15/15
25 Marta Żuchowska Józefów 2018-03-30 15/15
26 Tomasz Żuchowski Józefów 2018-03-30 15/15
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-13 15/15
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-13 15/15
29 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-13 15/15
30 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
31 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
32 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
33 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
34 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
35 Anna Kultys TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-23 15/15
36 Aneta Konefał Warszawa 2018-09-26 15/15
37 Oliwia Konefał Warszawa 2018-09-26 15/15
38 Paweł Konefał Warszawa 2018-09-26 15/15
39 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-09-26 15/15
40 Andrzej Krochmal Warszawa 2018-11-25 15/15
41 Adam Musiejko Józefów k. Otwocka 2019-04-28 15/15
42 Leszek Stankiewicz Józefów k. Otwocka 2019-04-28 15/15
43 Urszula Sapryk Warszawa 2019-04-28 15/15
44 Łukasz Śledziecki Warszawa 2019-04-28 15/15
45 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
46 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
47 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
48 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-03 15/15
49 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-04 16/16
50 Piotr Gradowski Warszawa 2020-07-28 16/16
51 Michał Szeliski Warszawa 2020-08-01 16/16
52 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-06 15/16
53 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-08-06 15/16
54 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2021-02-28 16/16
55 Maciej Zawadzki Warszawa 2021-02-28 16/16
56 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 16/16
57 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 16/16
58 Marta Rębisz Mrozy 2021-05-30 16/16
59 Kamila Rębisz Mrozy 2021-05-30 16/16
60 Anna Rębisz Mrozy 2021-05-30 16/16
61 Marcin Rębisz Mrozy 2021-05-30 16/16
62 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 16/16
63 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 16/16
64 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 16/16
65 Łukasz Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 16/16
66 Kacper Milcuszek TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 16/16
67 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2021-07-02 16/16
68 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-01 16/16
69 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-06-18 15/16
70 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-06-18 15/16
71 Jacek Piekarski Brwinów 2022-06-18 15/16
72 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-06-18 16/16
73 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-19 16/16
74 Jacek Wargocki Warszawa 2022-07-03 16/16
75 Michał Wargocki Warszawa 2022-07-03 16/16
76 Miłosz Wargocki Warszawa 2022-07-03 16/16
77 Urszula Wargocka Warszawa 2022-07-03 16/16
78 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 16/16
79 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 16/16
80 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-08-21 16/16
81 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-22 16/16
82 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team, Klub InO Skróty Radom 2022-08-22 16/16
83 Mariusz Góraj Skróty Radom 2022-08-22 16/16
84 Przemysław Witczak Warszawa 2022-09-23 16/16
85 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-12 16/16
86 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-12 16/16
87 Szymon Krawczyk TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-12 16/16
88 Szymon Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-12 16/16
89 Wiktoria Woźniak TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-12 16/16
90 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-04-23 7/7
91 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-04-23 7/7
92 Mirosław Dylewski Turystyczna Rodzinka Dylewskich - Małkinia Górna 2023-08-13 16/16
93 Marek Koba Jaworzno 2023-10-08 16/16
94 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-13 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies