partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 24/24
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 24/24
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 24/24
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 24/24
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 24/24
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
8 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-01 24/24
9 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-01 24/24
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 24/24
11 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 24/24
12 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 24/24
13 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-12 24/24
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-19 24/24
15 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 24/24
16 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2017-11-21 24/24
17 Łukasz Lech Warszawa 2017-12-22 24/24
18 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 24/24
19 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 24/24
20 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-11 24/24
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 24/24
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 24/24
23 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
24 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
25 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
26 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
27 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-11 24/24
28 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
29 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
30 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-11 24/24
31 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-11 24/24
32 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 24/24
33 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 24/24
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 24/24
35 Antonina Śmiechowska Góra 2018-11-23 24/24
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-19 24/24
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-19 24/24
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-19 24/24
39 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-19 24/24
40 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-07 24/24
41 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-07 24/24
42 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
43 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
44 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-16 24/24
45 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 24/24
46 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 24/24
47 Michał Puternicki Warszawa 2020-01-06 24/24
48 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
49 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
50 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
51 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 24/24
52 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-16 24/24
53 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 24/24
54 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 24/24
55 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24
56 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24
57 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-05 24/24
58 Marek Koba Jaworzno 2021-08-07 24/24
59 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-09 24/24
60 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-23 24/24
61 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-20 24/24
62 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-26 24/24
63 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-26 24/24
64 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-03-27 24/24
65 Marian Żeberski Wrocław 2022-03-27 24/24
66 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-05-26 24/24
67 Alicja Rzechuła 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 24/24
68 Konrad Kudyba 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 24/24
69 Paweł Woźniak 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 24/24
70 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-03 24/24
71 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
72 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
73 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
74 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
75 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
76 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-03 24/24
77 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
78 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
79 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
80 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
81 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-03 24/24
82 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2023-01-22 23/24
83 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2023-04-29 24/24
84 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-29 24/24
85 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-07-09 24/24
86 Igor Baryluk Lusina 2023-07-09 24/24
87 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-09 24/24
88 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
89 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
90 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
91 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
92 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-22 24/24
93 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-22 24/24
94 Mateusz Sieńko Babin 2023-07-29 24/24
95 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-14 24/24
96 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-14 24/24
97 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-14 24/24
98 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-19 23/23
99 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-09-06 24/24
100 Magdalena Kwaśniewska Wrocław 2023-11-02 24/24
101 Michał Kwaśniewski Wrocław 2023-11-02 24/24
102 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-09 24/24
103 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-09 24/24
104 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-06 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies