partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 16/16
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 16/16
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 16/16
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 16/16
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 16/16
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 16/16
6 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 16/16
7 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 16/16
8 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-02 16/16
9 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-17 16/16
10 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
11 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
12 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
13 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
14 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
15 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-03 16/16
17 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2017-10-03 16/16
18 Weronika Basta Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
19 Natalia Damięcka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
20 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
21 Mateusz Kłos Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
22 Zofia Kowalczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
23 Zuzanna Lasek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
24 Wojciech Laufer Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
25 Kacper Majewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
26 Filip Nader Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
27 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
28 Jakub Podgórski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
29 Joanna Szadkowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
30 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
31 Kamil Sejdel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
32 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
33 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
34 Jan Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
35 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
36 Anna Korniluk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
37 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
38 Emilia Komar Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
39 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
40 Milena Kozłowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
41 Konrad Kurowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
42 Jakub Niewiadomski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
43 Martyna Olobry Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
44 Stanisław Stankiewicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
45 Justyna Urbańska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
46 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
47 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
48 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
49 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-21 16/16
50 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 16/16
51 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 16/16
52 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-11 16/16
53 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 16/16
54 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 16/16
55 Antonina Śmiechowska Góra 2018-05-02 16/16
56 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 16/16
57 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 16/16
58 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 16/16
59 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-26 16/16
60 Filip Lackowski PTTK Łucznik/Radom 2018-08-26 16/16
61 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-26 16/16
62 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-29 16/16
63 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-12-20 16/16
64 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-18 16/16
65 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-18 16/16
66 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-18 16/16
67 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-18 16/16
68 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 16/16
69 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 16/16
70 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 16/16
71 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-08-23 16/16
72 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-23 16/16
73 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-15 16/16
74 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-18 16/16
75 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-11 16/16
76 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
77 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
78 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
79 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-07-11 16/16
80 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 16/16
81 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 16/16
82 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-15 16/16
83 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-15 16/16
84 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 16/16
85 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 16/16
86 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-30 16/16
87 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-30 16/16
88 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-17 16/16
89 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-05-17 16/16
90 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-06 16/16
91 Kornelia Adamek Oborniki 2021-09-25 16/16
92 Ernest Adamek Oborniki 2021-09-25 16/16
93 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-15 16/16
94 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-02-01 15/16
95 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2022-02-01 15/16
96 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-09 16/16
97 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-12 16/16
98 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-26 16/16
99 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-26 16/16
100 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-27 16/16
101 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-03-27 16/16
102 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-03-27 16/16
103 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-27 16/16
104 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-05-11 16/16
105 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-24 16/16
106 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-07-28 16/16
107 Andrzej Pochopień Stryzawa 2022-10-18 16/16
108 Wojciech Warowny Pruszków 2022-11-05 16/16
109 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 16/16
110 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-11-12 16/16
111 Michał Smoczyk Rzepin 2022-11-15 16/16
112 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2022-11-15 16/16
113 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-18 16/16
114 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-18 16/16
115 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-18 16/16
116 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 16/16
117 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 16/16
118 Marcin Maciejewski Wrocław 2023-01-07 16/16
119 Sławomir Frynas Lublin 2023-01-14 16/16
120 Maciej Głów Kraków 2023-03-18 16/16
121 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-06-12 16/16
122 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 16/16
123 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 16/16
124 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 16/16
125 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 16/16
126 Mateusz Sieńko Babin 2023-07-29 16/16
127 Marcin Nowak Poznań 2023-08-04 16/16
128 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-08-04 16/16
129 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2023-08-04 16/16
130 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-08-04 16/16
131 Władysław MleczakPTSM PTSM Lubań 2023-08-04 16/16
132 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-14 16/16
133 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-14 16/16
134 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-14 16/16
135 Magdalena Kwaśniewska Wrocław 2023-11-01 16/16
136 Michał Kwaśniewski Wrocław 2023-11-01 16/16
137 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-09 16/16
138 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-09 16/16
139 Mariusz Pietrzak Piastów 2024-03-17 16/16
140 Adam Sibilski Oława, Mańczyce 2024-03-20 16/16
141 Karol Olanin Oława, Mańczyce 2024-03-20 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies