partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-10-16 23/23
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 23/23
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 23/23
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 23/23
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 23/23
5 Artur Świderski Radzymin 2017-04-29 21/23
6 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
7 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-29 21/23
8 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
9 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 22/23
11 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 22/23
12 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-15 23/23
13 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 23/23
14 Łukasz Komar Wrocław 2017-10-08 23/23
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-19 23/23
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 23/23
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 22/23
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-02-19 23/23
22 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
23 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
24 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
25 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 23/23
27 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 23/23
28 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 23/23
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 23/23
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 23/23
31 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-13 23/23
32 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-13 23/23
33 Dominik Pruss Kłodzko 2019-05-20 23/23
34 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-16 23/23
35 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 23/23
36 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-10-10 23/23
37 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-10-10 23/23
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 23/23
39 Krzysztof Radowiecki Zalesie Górne 2020-01-25 23/23
40 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 23/23
41 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 23/23
42 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 23/23
43 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 23/23
44 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 23/23
45 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 23/23
46 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 23/23
47 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-06 23/23
48 Marek Koba Jaworzno 2021-08-07 23/23
49 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-16 23/23
50 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-06 23/23
51 Maciej Głów Kraków 2022-03-19 18/18
52 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-04-24 23/23
53 Marian Żeberski Wrocław 2022-04-24 23/23
54 Agnieszka Kowalskag Wałcz 2022-05-07 23/23
55 Zofia Kowalska Wałcz 2022-05-07 23/23
56 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-21 23/23
57 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-21 23/23
58 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
59 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
60 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
61 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
62 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
63 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-03 23/23
64 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
65 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
66 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
67 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
68 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-03 23/23
69 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-21 23/23
70 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-10-23 23/23
71 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-10-23 23/23
72 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 23/23
73 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-02-19 23/23
74 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2023-04-30 23/23
75 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-30 23/23
76 Anna Paszek North Team Szczecin 2023-05-14 23/23
77 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2023-05-14 23/23
78 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-15 23/23
79 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-15 23/23
80 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-15 23/23
81 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-10 23/23
82 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-10 23/23
83 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-10 23/23
84 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-10 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies