partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 21/21
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 21/21
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 21/21
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 21/21
8 Artur Świderski Radzymin 2017-04-29 21/21
9 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-29 21/21
10 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-29 21/21
11 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/21
12 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/21
13 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 21/21
14 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
15 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
16 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
17 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
18 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
19 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-24 21/21
20 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-29 21/21
21 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-10 21/21
22 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2017-10-10 21/21
23 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 21/21
24 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-05 21/21
25 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-10 21/21
26 Agata Hruszowiec ToTToTam/Świdnica 2018-03-25 21/21
27 Andrzej Hruszowiec Pszcoły i Tutnie/Świdnica 2018-03-25 21/21
28 Kinga Hruszowiec Pszcoły i Tutnie/Świdnica 2018-03-25 21/21
29 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-06-26 21/21
30 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-11 21/21
31 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 21/21
32 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 21/21
33 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-11 21/21
34 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-11 21/21
35 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 21/21
36 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 21/21
37 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 21/21
38 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-20 21/21
39 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-20 21/21
40 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-20 21/21
41 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-20 21/21
42 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-18 21/21
43 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 21/21
44 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-19 21/21
45 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-19 21/21
46 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-19 21/21
47 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-01-25 21/21
48 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 20/21
49 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 21/21
50 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 21/21
51 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 21/21
52 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 21/21
53 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-23 20/21
54 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 21/21
55 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 21/21
56 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 21/21
57 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-05 21/21
58 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-07 21/21
59 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-23 21/21
60 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-03-13 21/21
61 Marian Żeberski Wrocław 2022-03-13 21/21
62 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-27 21/21
63 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-27 21/21
64 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-05-11 21/21
65 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-25 21/21
66 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-11 21/21
67 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-18 21/21
68 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-21 21/21
69 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-10-23 21/21
70 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-10-23 21/21
71 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-05 21/21
72 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-20 21/21
73 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-20 21/21
74 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-20 21/21
75 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 21/21
76 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 21/21
77 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 21/21
78 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2023-01-29 21/21
79 Jarosław Baryluk Lusina 2023-05-11 21/21
80 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-29 21/21
81 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 20/20
82 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 20/20
83 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 20/20
84 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 20/20
85 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-15 21/21
86 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-15 21/21
87 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-09-26 21/21
88 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-09-26 21/21
89 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-09-26 21/21
90 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-09-26 21/21
91 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-09-26 21/21
92 Adam Sibilski Mańczyce, Oława 2024-03-22 21/21
93 Karol Olanin Mańczyce, Oława 2024-03-22 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies