partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-12 25/25
1 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-01-12 25/25
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-01-12 25/25
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-01-12 25/25
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-01-12 25/25
5 Ewa Szymczak Łódź 2017-05-03 25/25
6 Klaudia Szkołuda Łódź 2017-05-03 25/25
7 Katarzyna Kolis-Mikina Skierniewice 2017-05-05 25/25
8 Magdalena Kuciapska Kutno 2017-05-05 25/25
9 Artur Bistuła Pabianice 2017-05-07 25/25
10 Bogusław Ciastek Klub InO Skróty/Radom 2017-05-07 25/25
11 Daniel Rolla Łódź 2017-05-07 25/25
12 Daria Rzadkiewicz Łódź 2017-05-07 25/25
13 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-07 25/25
14 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-07 25/25
15 Agata Wyrzykowska Łódź 2017-05-08 25/25
16 Bartłomiej Romański - 2017-05-08 25/25
17 Bogumiła Zaczkiewicz Łódź 2017-05-09 25/25
18 Joanna Kłos Łódź 2017-05-09 25/25
19 Klaudia Wajszczyk Łódź 2017-05-09 25/25
20 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-06-08 25/25
21 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-09-10 25/25
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-02 25/25
23 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-12-08 25/25
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-06 25/25
25 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-06 25/25
26 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-06 25/25
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-06 25/25
28 Anna Brzezińska Łódź 2019-02-10 25/25
29 Georg Michałowski Łódź 2019-02-10 25/25
30 Jadwiga Walczak Łódź 2019-02-10 25/25
31 Jan Krawczyk Łódź 2019-02-10 25/25
32 Marek Jezierski Łódź 2019-02-10 25/25
33 Michał Sztańc Łódź 2019-02-10 25/25
34 Mirosław Jezierski Łódź 2019-02-10 25/25
35 Mirosława Chaba Łódź 2019-02-10 25/25
36 Mirosława Sendal Łódź 2019-02-10 25/25
37 Radosław Bogusiak Łódź 2019-02-10 25/25
38 Wiesław Grabowski Łódź 2019-02-10 25/25
39 Wiesława Koncewicz Łódź 2019-02-10 25/25
40 Włodzimierz Jacek Siech Łódź 2019-02-10 25/25
41 Zbigniew Czołnowski Łódź 2019-02-10 25/25
42 Zdzisław Tomaszewski Łódź 2019-02-10 25/25
43 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 25/25
44 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 25/25
45 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-25 25/25
46 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-25 25/25
47 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-25 25/25
48 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-25 25/25
49 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2020-01-28 25/25
50 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-03-06 25/25
51 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-09-24 25/25
52 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2020-09-24 25/25
53 Andrzej Kustosz Łódź 2020-09-30 25/25
54 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-10-17 25/25
55 Mirosława Firmowska-Milewska PTTK O/Łódź-Polesie 2020-10-22 25/25
56 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-14 25/25
57 Zofia Gawron Łódź 2021-07-21 25/25
58 Nastia Oharko Łódź 2021-07-21 25/25
59 Bodgan Krupiński Łódź 2021-08-10 25/25
60 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-10-24 25/25
61 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-10-24 25/25
62 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-02-06 25/25
63 Przemysław Nowak Poznań 2022-02-06 25/25
64 Zofia Kowalska Wałcz 2022-02-06 25/25
65 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-10-02 25/25
66 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-10-22 25/25
67 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-19 25/25
68 Krzysztof Łuczak Sokoły Wędrowne/Łódź 2022-11-26 25/25
69 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-27 25/25
70 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-27 25/25
71 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-25 25/25
72 Ania Zaremba Ursynów 2023-03-25 25/25
73 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-09 25/25
74 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-09 25/25
75 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-05 25/25
76 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-05 25/25
77 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 25/25
78 Aneta Smardzewska Warszawa 2023-12-16 25/25
79 Anna Zaorska Warszawa 2023-12-16 25/25
80 Anna Łopacka Warszawa 2023-12-16 25/25
81 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2023-12-16 25/25
82 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 25/25
83 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 25/25
84 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-01 25/25
85 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-20 25/25
86 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2024-03-29 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies