partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-11-23 20/20
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-28 20/20
2 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2017-01-02 20/20
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-01-03 20/20
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 20/20
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 20/20
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 20/20
7 Gabiela Dąbrowska Wiewiórki RR10/Warszawa 2017-01-28 20/20
8 Anna Pietrzak Wiewiórki RR10/Warszawa 2017-01-28 20/20
9 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-01-28 20/20
10 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-02-10 20/20
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 20/20
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 20/20
13 Andrzej Krochmal Warszawa 2017-07-16 20/20
14 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-10-04 20/20
15 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-10-04 20/20
16 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-02-14 20/20
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-04 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-04 20/20
19 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-08 20/20
20 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-14 20/20
21 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-14 20/20
22 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 20/20
23 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 20/20
24 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 20/20
25 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-16 20/20
26 Agata Młotek Warszawa 2020-02-16 20/20
27 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-04-29 20/20
28 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2020-05-22 20/20
29 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-13 20/20
30 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-13 20/20
31 Tomasz Kułach Czerwienne 2021-11-13 20/20
32 Agata Mikołajczyk Warszawa 2021-11-13 20/20
33 Ewa Piórkowska Ełk 2021-11-13 20/20
34 Wojciech Piórkowski Ełk 2021-11-13 20/20
35 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-03-25 20/20
36 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-07 20/20
37 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-08 20/20
38 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-06-08 20/20
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-18 20/20
40 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-06-18 20/20
41 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-18 20/20
42 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 20/20
43 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 20/20
44 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-07-28 20/20
45 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-16 20/20
46 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-29 20/20
47 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-05 20/20
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-29 20/20
49 Przemysław Witczak Warszawa 2023-04-22 20/20
50 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-09-08 20/20
51 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-24 20/20
52 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-01-05 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies