partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 21/21
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
5 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 21/21
6 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 21/21
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 21/21
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-29 21/21
9 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 21/21
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-17 21/21
11 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-17 21/21
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
15 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 21/21
16 Łukasz Lech Warszawa 2018-01-05 21/21
17 JDariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 21/21
18 Agnieszka Stawska Piaseczno 2018-05-06 21/21
19 Stanisław Kowański Piaseczno 2018-05-06 21/21
20 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-06-24 21/21
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-06-24 21/21
22 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-06-24 21/21
23 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-11 21/21
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-12 21/21
25 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 17/21
26 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2018-08-12 17/21
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 21/21
28 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 21/21
29 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 21/21
30 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-21 21/21
31 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-21 21/21
32 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-21 21/21
33 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-21 21/21
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-03-14 21/21
35 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
36 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
37 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
38 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-12 21/21
39 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 21/21
40 Krzysztof Radowiecki Zalesie Górne 2020-01-26 21/21
41 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
42 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
43 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
44 Bartosz Mróz 52 DSH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2020-06-17 20/21
45 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 19/21
46 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 20/21
47 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 20/21
48 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-23 21/21
49 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-02-28 21/21
50 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-02-28 21/21
51 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-04 21/21
52 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-04 21/21
53 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-04 21/21
54 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-04 21/21
55 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-05 21/21
56 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2021-08-31 21/21
57 Danuta Tyńska Świdnica 2021-08-31 21/21
58 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-31 21/21
59 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-16 21/21
60 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-04 21/21
61 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-27 21/21
62 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-27 21/21
63 Anna Zaorska Warszawa 2022-04-24 21/21
64 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2022-04-24 21/21
65 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-09 21/21
66 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-27 21/21
67 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-21 21/21
68 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-02 20/20
69 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
70 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
71 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
72 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
73 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-02 21/21
74 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
75 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-02 20/20
76 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
77 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
78 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-02 21/21
79 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-21 21/21
80 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 21/21
81 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 21/21
82 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 21/21
83 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-15 21/21
84 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-28 21/201
85 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-28 21/21
86 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-28 21/21
87 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2023-01-28 21/21
88 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2023-05-01 21/21
89 Kinga Zwierzchowska Łódź 2023-05-01 18/18
90 Marzena Pietrasik Łódź 2023-05-01 18/18
91 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 21/21
92 Jarosław Baryluk Lusina 2023-05-10 21/21
93 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-08-18 21/21
94 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-18 18/21
95 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2023-10-02 20/20
96 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-10 21/21
97 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-10 21/21
98 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-07 21/21
99 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-07 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies