partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 19/19
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 19/19
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 19/19
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-25 19/19
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-25 19/19
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 19/19
6 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 19/19
7 Artur Świderski Radzymin 2017-04-30 19/19
8 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
9 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-30 19/19
10 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
11 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
12 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-17 19/19
13 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-17 19/19
14 Anna Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
15 Radosław Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
16 Jan Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
17 Adam Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
18 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-14 19/19
19 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-09-11 19/19
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-10 19/19
21 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
22 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
24 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-21 19/19
25 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-05 19/19
26 Łukasz Lech Warszawa 2018-01-05 19/19
27 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 19/19
28 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-25 19/19
29 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 19/19
30 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 19/19
31 Kajetan Rożej Skarmat Toruń 2018-07-20 19/19
32 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 19/19
33 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 19/19
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 19/19
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-22 19/19
36 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-22 19/19
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-22 19/19
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-22 19/19
39 Kamila Rozenek Orły SP93/Wrocław 2019-02-26 19/19
40 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
41 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
42 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
43 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-09 19/19
44 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 19/19
45 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 19/19
46 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 19/19
47 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 19/19
48 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 19/19
49 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 19/19
50 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 19/19
51 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 19/19
52 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 19/19
53 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 19/19
54 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 19/19
55 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-05 19/19
56 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-09 19/19
57 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-23 19/19
58 Wacław Polcer Łódź 2022-03-11 18/19
59 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-12 19/19
60 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-26 19/19
61 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-26 19/19
62 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-16 19/19
63 Anna Zaorska Warszawa 2022-04-24 19/19
64 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2022-04-24 19/19
65 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-21 19/19
66 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
67 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
68 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
69 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
70 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
71 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-03 19/19
72 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
73 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
74 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
75 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
76 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-03 19/19
77 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 19/19
78 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 19/19
79 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 19/19
80 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-19 19/19
81 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-19 19/19
82 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-19 19/19
83 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-19 19/19
84 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-19 19/19
85 Weronika Kaczor Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-17 18/19
86 Zofia Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-17 19/19
87 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-17 19/19
88 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-17 19/19
89 Maciej Głów Kraków 2023-03-18 19/19
90 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-29 19/19
91 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-09 19/19
92 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-09 19/19
93 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-09 19/19
94 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-09 19/19
95 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-15 19/19
96 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-15 19/19
97 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-15 19/19
98 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-19 19/19
99 BARTŁOMIEJ KRÓL PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-09-11 19/19
100 WOJCIECH KRÓL PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-09-11 19/19
101 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-10-04 19/19
102 Magdalena Kwaśniewska Wrocław 2023-11-02 19/19
103 Michał Kwaśniewski Wrocław 2023-11-02 19/19
104 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-20 19/19
105 Adam Sibilski Oława, Mańczyce 2024-03-20 19/19
106 Karol Olanin Oława, Mańczyce 2024-03-20 19/19
107 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2024-04-12 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies