partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 20/20
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
5 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 20/20
6 Jakub Nowysz NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 20/20
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 20/20
8 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
9 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
10 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
11 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
12 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
13 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
14 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-27 20/20
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
18 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 20/20
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 20/20
20 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-25 20/20
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 20/20
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 20/20
23 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-01 20/20
24 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-06-14 20/20
25 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-06-26 20/20
26 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-12 20/20
27 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 20/20
28 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 20/20
29 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 20/20
30 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 20/20
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 20/20
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 20/20
33 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 20/20
34 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2018-09-29 20/20
35 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2018-09-29 20/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-24 20/20
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-24 20/20
38 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-24 20/20
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-24 20/20
40 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 20/20
41 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 20/20
42 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
43 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
44 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
45 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-01-25 20/20
46 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
47 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
48 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
49 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 20/20
50 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 20/20
51 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 20/20
52 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 20/20
53 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 20/20
54 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 20/20
55 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 20/20
56 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 20/20
57 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 20/20
58 Beata Stanisławska Wrocław 2021-08-25 20/20
59 Janusz Stanisławski Wrocław 2021-08-25 20/20
60 Eugenia Stanisławska Wrocław 2021-08-25 20/20
61 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-15 19/20
62 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-06 20/20
63 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-20 20/20
64 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-04-10 20/20
65 Marian Żeberski Wrocław 2022-04-10 20/20
66 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-17 20/20
67 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-05-11 20/20
68 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-05-15 20/20
69 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-05-15 20/20
70 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-09 17/17
71 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-21 20/20
72 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-10-23 20/20
73 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-10-23 20/20
74 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-05 20/20
75 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-19 20/20
76 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-19 20/20
77 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-19 20/20
78 Maciej Głów Kraków 2023-03-19 20/20
79 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-25 20/20
80 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-29 20/20
81 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-20 19/20
82 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-05 20/20
83 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-05 20/20
84 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-07 20/20
85 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-07 20/20
86 Adam Sibilski Mańczyce, Oława 2024-03-22 20/20
87 Karol Olanin Mańczyce, Oława 2024-03-22 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies