partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 20/20
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
5 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-01 20/20
6 Jakub Nowysz NA SZAGE/Poznań 2017-05-01 20/20
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 20/20
8 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 20/20
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 24/24
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 24/24
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 24/24
12 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-18 24/24
13 Łukasz Komar Wrocław 2017-11-25 24/24
14 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 24/24
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-01 24/24
16 Elżbieta Wójcik Orientop Wrocław 2018-05-01 24/24
17 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2018-05-01 24/24
18 Edward Fudro JEJ Police 2018-05-10 24/24
19 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-06-24 24/24
20 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-06-24 24/24
21 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-06-24 24/24
22 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-11 24/24
23 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
24 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
25 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-11 24/24
26 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-11 24/24
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-16 24/24
28 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-16 24/24
29 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 24/24
30 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-25 24/24
31 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-25 24/24
32 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-25 24/24
33 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-25 24/24
34 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
35 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
36 Dominik Pruss Kłodzko 2019-05-19 24/24
37 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-12 24/24
38 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-12 24/24
39 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-12 24/24
40 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-12 24/24
41 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-16 24/24
42 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 24/24
43 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-10-25 24/24
44 Michał Puternicki Warszawa 2020-01-05 24/24
45 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 24/24
46 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 24/24
47 Ewa-Kowalska Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 24/24
48 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 24/24
49 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24
50 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24
51 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-23 23/24
52 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-02-28 24/24
53 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-02-28 24/24
54 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-06 24/24
55 Marek Koba Jaworzno 2021-08-07 24/24
56 Beata Stanisławska Wrocław 2021-09-19 20/24
57 Janusz Stanisławski Wrocław 2021-09-19 20/24
58 Eugenia Stanisławska Wrocław 2021-09-19 20/24
59 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-04 24/24
60 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-12 24/24
61 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-27 24/24
62 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-27 24/24
63 Anna Zaorska Warszawa 2022-04-24 24/24
64 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2022-04-24 24/24
65 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-05-13 24/24
66 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-21 24/24
67 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
68 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
69 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
70 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
71 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
72 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-02 23/23
73 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
74 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
75 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
76 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
77 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-02 24/24
78 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-10-18 24/24
79 Marian Żeberski Wrocław 2022-10-18 24/24
80 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-15 24/24
81 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-31 24/24
82 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-31 24/24
83 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-31 24/24
84 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2023-01-31 24/24
85 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 24/24
86 Jarosław Baryluk Lusina 2023-05-10 24/24
87 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-07-10 24/24
88 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2023-07-10 24/24
89 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-07-10 24/24
90 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
91 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
92 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
93 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-11 24/24
94 Martyna Stypa Sandomierz 2023-08-14 24/24
95 Piotr Koziara Sandomierz 2023-08-14 24/24
96 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-08-18 24/24
97 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-18 17/24
98 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-12-05 24/24
99 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-10 24/24
100 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-10 24/24
101 Amelia Gus Grudziądz 2024-02-13 20/20
102 Dawid Gus Grudziądz 2024-02-13 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies