partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-09-02 16/16
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-20 16/16
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-20 16/16
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-17 16/16
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-17 16/16
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-17 16/16
6 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-01-06 16/16
7 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-06 16/16
8 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-06 16/16
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 16/16
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 16/16
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 16/16
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 16/16
13 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-18 16/16
14 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-18 16/16
15 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-18 16/16
16 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-18 16/16
17 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-15 16/16
18 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-08-15 16/16
19 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-04 16/16
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-08-19 16/16
21 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-09-03 16/16
22 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-09-16 16/16
23 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-05-09 16/16
24 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-05-09 16/16
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-23 16/16
26 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-06 16/16
27 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-04-04 16/16
28 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-04-24 16/16
29 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
30 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
31 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
32 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
33 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
34 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
35 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
36 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-10 16/16
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-12 16/16
38 Sławomir Frynas Lublin 2023-01-13 16/16
39 Anna Chmielewska Namysłów 2023-04-15 16/16
40 Paweł Chmielewski Namysłów 2023-07-02 16/16
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-10-01 16/16
42 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-28 16/16
43 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-28 16/16
44 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-26 16/16
45 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-26 16/16
46 Marek Koba Jaworzno 2024-02-16 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies