partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2016-09-02 23/23
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-02-05 23/23
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-02-05 23/23
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-02-05 23/23
4 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2017-02-05 23/23
5 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2017-02-05 23/23
6 Sławomir Otap Warszawa 2017-05-03 23/23
7 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2017-07-16 23/23
8 Agata Hruszowiec ToTuTotam/Świdnica 2017-10-01 23/23
9 Andrzej Hruszowiec Świdnica 2017-10-01 23/23
10 Kinga Hruszowiec Świdnica 2017-10-01 23/23
11 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-03-19 23/23
12 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-20 23/23
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-20 23/23
14 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-14 23/23
15 Anna Natusiewicz Klub Ino Stowarzysze 2018-08-15 23/23
16 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-15 23/23
17 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-17 23/23
18 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2018-08-17 23/23
19 Sławomir Frynas Lublin 2018-08-18 23/23
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-23 23/23
21 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-23 23/23
22 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-23 23/23
23 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-23 23/23
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-13 23/23
25 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-13 23/23
26 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-09 23/23
27 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-30 23/23
28 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-24 23/23
29 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-24 23/23
30 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-24 23/23
31 Amelia Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-24 23/23
32 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 23/23
33 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-12-30 23/23
34 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-12-30 23/23
35 Michał Brzozowiec Wałbrzych 2021-02-14 23/23
36 Dariusz Brzozowiec Wałbrzych 2021-02-14 23/23
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 23/23
38 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-07-18 23/23
39 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-07-18 23/23
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-18 23/23
41 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-08-22 23/23
42 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-08-22 23/23
43 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-08-22 23/23
44 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-08-22 23/23
45 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-10-27 23/23
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 23/23
47 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 23/23
48 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-13 23/23
49 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-14 23/23
50 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-14 23/23
51 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-23 23/23
52 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-23 23/23
53 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 23/23
54 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-12-31 23/23
55 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-12-31 23/23
56 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-16 23/23
57 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-16 23/23
58 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-31 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies