partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-12-30 15/15
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 15/15
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 15/15
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 15/15
4 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-02-05 15/15
5 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-02-05 15/15
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Konstancin-Jeziorna 2017-02-06 15/15
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-02-06 15/15
8 Jacek Piekarski Brwinów 2017-02-06 15/15
9 Aleksander Szczygielski Piastów 2017-02-06 15/15
10 Andrzej Węsek SKS/Warszawa 2017-02-06 15/15
11 Janusz Wiśniewski Vagabundus/Warszawa 2017-02-06 15/15
12 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-24 15/15
13 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-16 15/15
14 Artur Świderski Radzymin 2017-06-24 15/15
15 Ewa Świderska Radzymin 2017-06-24 15/15
16 Mateusz Świderski Radzymin 2017-06-24 15/15
17 Gosia Świderska Radzymin 2017-06-24 15/15
18 Marysia Świderska Radzymin 2017-06-24 15/15
19 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-04-08 15/15
20 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-03-09 15/15
21 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-03-09 15/15
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-02 15/15
23 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-02 15/15
24 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-13 15/15
25 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 15/15
26 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 15/15
27 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 15/15
28 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 15/15
29 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 15/15
30 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-12-05 15/15
31 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-12-05 15/15
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-05-15 15/15
33 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-06-02 15/15
34 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-04 15/15
35 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-11-21 15/15
36 Mateusz komorowski Warszawa 2021-11-21 15/15
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-02 15/15
38 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-02 15/15
39 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-14 15/15
40 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-14 15/15
41 Sławomir Frynas Lublin 2022-05-14 15/15
42 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2022-05-14 15/15
43 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-17 15/15
44 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-20 15/15
45 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-21 15/15
46 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-22 15/15
47 Jan Karol Jankowski Warszawa sp 63 2023-03-11 15/15
48 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-04 15/15
49 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-30 15/15
50 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-05-01 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies