partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-12-30 17/17
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-01-14 17/17
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-01-14 17/17
3 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-01-15 17/17
4 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus  2017-01-15 17/17
5 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus  2017-01-15 17/17
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 17/17
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 17/17
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-29 17/17
9 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-02-04 17/17
10 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-02-04 17/17
11 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Konstancin-Jeziorna 2017-02-06 17/17
12 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-02-06 17/17
13 Jacek Piekarski Brwinów 2017-02-06 17/17
14 Aleksander Szczygielski Piastów 2017-02-06 17/17
15 Andrzej Węsek SKS/Warszawa 2017-02-06 17/17
16 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-24 17/17
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-26 17/17
18 Kamil Herman Warszawa 2018-05-19 17/17
19 Sławomir Frynas Lublin 2018-05-19 17/17
20 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-04-07 17/17
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-02 17/17
22 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-02 17/17
23 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-13 17/17
24 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 17/17
25 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 17/17
26 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-06 17/17
27 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 17/17
28 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 17/17
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-07 17/17
30 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-12-05 17/17
31 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-12-05 17/17
32 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-04 17/17
33 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-02 17/17
34 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-02 17/17
35 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2022-05-14 17/17
36 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-15 17/17
37 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-15 17/17
38 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-01 17/17
39 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-01 17/17
40 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-20 17/17
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-21 17/17
42 Jan Karol Jankowski Warszawa sp 63 2023-03-18 17/17
43 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-01 17/17
44 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-04-17 17/17
45 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-30 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies