partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 27/27
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-21 27/27
2 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 27/27
3 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 27/27
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-05-15 27/27
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 27/27
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 27/27
7 Agnieszka Nocuń Szczecin 2017-08-03 27/27
8 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-03 27/27
9 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 27/27
10 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 27/27
11 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 27/27
12 Agata Olszewska Toruń 2017-09-27 27/27
13 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-09-27 27/27
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-03 27/27
15 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-03 27/27
16 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-14 27/27
17 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-12-17 27/27
18 Maciej Kamiński Warszawa 2017-12-17 27/27
19 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2017-12-17 27/27
20 Paweł Młot Warszawa 2017-12-17 27/27
21 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-21 27/27
22 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 27/27
23 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-21 27/27
24 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 27/27
25 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2018-01-21 27/27
26 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 27/27
27 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
28 Aleksandra Tomaszewska Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
29 Amelia Napieraj SP Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
30 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
31 Bożena Bogdanowicz Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
32 Mają Napieraj Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
33 Marcin Jędryczko Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
34 Michał Wakuła Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
35 Piotr Polus Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
36 Roksana Jabłecka Kliniska Wielkie 2018-02-03 27/27
37 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 27/27
38 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 27/27
39 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 27/27
40 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 27/27
41 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 27/27
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-19 27/27
43 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 27/27
44 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-20 27/27
45 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 27/27
46 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-20 27/27
47 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 27/27
48 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 27/27
49 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-10-20 27/27
50 Edward Fudro JEJ Police 2018-11-17 27/27
51 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 27/27
52 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 27/27
53 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 27/27
54 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 27/27
55 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-12-09 27/27
56 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2018-12-09 27/27
57 Kamil Hoffmann Cekcynek 2019-04-22 27/27
58 Szymon Hoffmann Cekcynek 2019-04-22 27/27
59 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-11 27/27
60 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-11 27/27
61 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-11 27/27
62 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-11 27/27
63 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 27/27
64 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-08-02 21/27
65 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-06 27/27
66 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-06 25/27
67 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-06 25/27
68 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-06 25/27
69 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-06 25/27
70 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-18 27/27
71 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-24 25/27
72 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-26 27/27
73 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-15 27/27
74 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-15 27/27
75 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 27/27
76 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 27/27
77 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 27/27
78 Nikola Włodarska Gdańsk 2021-06-10 27/27
79 Łukasz Całka Gdańsk 2021-06-10 27/27
80 Beata Źrebiec Szczecin 2021-07-09 27/27
81 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2021-07-09 27/27
82 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
83 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
84 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
85 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
86 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
87 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 27/27
88 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 27/27
89 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 27/27
90 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 27/27
91 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 27/27
92 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 27/27
93 Marta Rębisz Mrozy 2021-08-10 27/27
94 Kamila Rębisz Mrozy 2021-08-10 27/27
95 Ania Rębisz Mrozy 2021-08-10 27/27
96 Marcin Rębisz Mrozy 2021-08-10 27/27
97 Marek Koba Jaworzno 2021-08-10 27/27
98 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-09-04 27/27
99 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 27/27
100 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 27/27
101 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 27/27
102 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 27/27
103 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 27/27
104 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 27/27
105 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 27/27
106 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 27/27
107 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 27/27
108 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-03 27/27
109 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-03 27/27
110 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 27/27
111 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 27/27
112 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 27/27
113 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-24 27/27
114 Przemysław Nowak Poznań 2022-03-31 27/27
115 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 27/27
116 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 27/27
117 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 27/27
118 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-10 27/27
119 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-06-18 27/27
120 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 27/27
121 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
122 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
123 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
124 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
125 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
126 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 27/27
127 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-16 27/27
128 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-16 27/27
129 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-16 27/27
130 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 27/27
131 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 27/27
132 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-12 26/27
133 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-28 27/27
134 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-10-02 27/27
135 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-10-02 27/27
136 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-16 27/27
137 Zuzanna Mitura Rumia, Szkoła Podstawowa nr 6 2022-10-29 27/27
138 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-14 27/27
139 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-14 27/27
140 Tadeusz Frymark Bydgoszcz 2022-12-27 27/27
141 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2023-01-26 27/27
142 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-13 27/27
143 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-19 27/27
144 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-21 27/27
145 Kamil Buczek Otwock 2023-04-27 27/27
146 Marta Czajka Warszawa 2023-04-27 27/27
147 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-05-05 27/27
148 Maciej Malinowski Wyszków 2023-05-05 27/27
149 Stefan Malinowski Wyszków 2023-05-05 27/27
150 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-16 27/27
151 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-16 27/27
152 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-28 27/27
153 Krystyna Henryk Sławińscy PTSM Lubań 2023-09-13 27/27
154 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-09-15 27/27
155 Wacław Polcer Łodz 2023-09-15 27/27
156 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-15 27/27
157 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-10-07 27/27
158 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-10 27/27
159 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-02 27/27
160 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-17 27/27
161 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-10 27/27
162 Agata Sieradzka PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 27/27
163 Aleksandra Wojciechowska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 27/27
164 Kamil Czwartek PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 27/27
165 Karina Jasińska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 27/27
166 Katarzyna Mironiuk PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 27/27
167 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-05 27/27
168 Amelia Gus Grudziądz 2024-03-10 27/27
169 Dawid Gus Grudziądz 2024-03-10 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies