partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 25/25
1 Julia Twardowska Olsztyn 2016-12-18 25/25
2 Magdalena Twardowska Olsztyn 2016-12-18 25/25
3 Michał Twardowski Olsztyn 2016-12-18 25/25
4 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-12-18 25/25
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-21 25/25
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-05-15 25/25
7 Beata Bargiel Warszawa 2017-06-17 25/25
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 25/25
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 25/25
10 Agnieszka Nocuń Szczecin 2017-08-02 25/25
11 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-02 25/25
12 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
13 Aleksandra Niewczas SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
14 Aleksandra Tomaszewska SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
15 Amelia Napieraj SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
16 Andżelika Banaś SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
17 Andżelika Dytkowska SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
18 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
19 Brajan Ozdoba SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
20 Daniel Bakalarz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
21 Danuta Kasprzycka SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
22 Dobrosława Wyszecka SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
23 Filip Łoś SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
24 Jakub Wolniewicz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
25 Julia Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
26 Kamil Beta SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
27 Karol Klimek SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
28 Klaudia Wiśniewska Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
29 Kornelia Mićko SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
30 Magnus Sadecki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
31 Maja Napieraj SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
32 Marcel Piotrowicz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
33 Mateusz Sawicki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
34 Michał Wakuła SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
35 Michał Wieczorek SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
36 Oskar Leszczyński SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
37 Patryk Kowalczyk SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
38 Piotr Polus SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
39 Rafał Wypyski SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
40 Roksana Jabłecka Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
41 Szymon Białas SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
42 Szymon Zarzycki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
43 Tomasz Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
44 Weronika Bromberger SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
45 Zuzanna Pawlaczyk Kliniska Wielkie 2017-09-23 25/25
46 Agata Olszewska K2/Toruń 2017-10-02 25/25
47 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-02 25/25
48 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-04 25/25
49 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-04 25/25
50 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-14 25/25
51 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-21 25/25
52 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 25/25
53 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-21 25/25
54 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 25/25
55 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2018-01-21 25/25
56 Wioletta Ziobrowska ToTuToTam/Świdnica 2018-01-21 25/25
57 Alan Skórzewski Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
58 Anton Batsevych Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
59 Blanka Nowaczyk SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
60 Dorota Brągiel SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
61 Jakub Ciesiołkiewicz Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
62 Jakub Kupski Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
63 Jakub Smolarek Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
64 Julia Ćwik SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
65 Kajetan Kociuba Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
66 Maksymilian Podgórska Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
67 Marcela Samujlik SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
68 Mateusz Kawecki SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
69 Mateusz Żuchowski Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
70 Oliwia Felbul SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
71 Oliwia Kowalska SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
72 Paweł Beker Kliniska Wielkie 2018-02-03 25/25
73 Weronika Lubas SP 4 Goleniów 2018-02-03 25/25
74 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 25/25
75 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 25/25
76 Błażej Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 25/25
77 Dominika Dąbrowska Warszawa 2018-05-01 25/25
78 Jakub Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 25/25
79 Jan Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 25/25
80 Robert Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 25/25
81 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 25/25
82 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 25/25
83 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 25/25
84 Kamil Hoffmann Cekcynek 2018-06-26 25/25
85 Szymon Hoffmann Cekcynek 2018-06-26 25/25
86 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-19 25/25
87 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 25/25
88 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-20 25/25
89 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 25/25
90 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-20 25/25
91 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 25/25
92 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 25/25
93 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-10-20 25/25
94 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-11-17 25/25
95 Edward Fudro JEJ Police 2018-11-17 25/25
96 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 25/25
97 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 25/25
98 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 25/25
99 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 25/25
100 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-12-09 25/25
101 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2018-12-09 25/25
102 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-07 25/25
103 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 25/25
104 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-12 25/25
105 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-12 25/25
106 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 25/25
107 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 25/25
108 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-07-27 22/25
109 Marek Klonowski Brodnica 2019-08-25 25/25
110 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-07 25/25
111 Adam Sereda 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
112 Anna Bończoszek 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
113 Anna Dąbrowska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
114 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
115 Klaudia Zaborowska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
116 Maja Zalewska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
117 Pulina Strehlau 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
118 Wiktoria Załęska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 25/25
119 Agnieszka Kwintal Kliniska 2020-02-21 21/25
120 Alan Skórzewski Kliniska 2020-02-21 25/25
121 Aleksander Olbert Kliniska 2020-02-21 25/25
122 Aleksandra Piotrowicz Kliniska 2020-02-21 21/25
123 Aleksandra Stępniak Kliniska 2020-02-21 25/25
124 Alicja Kowalczyk Białuń 2020-02-21 25/25
125 Alicja Zielińska Kliniska 2020-02-21 25/25
126 Amelia Kurantowicz Białuń 2020-02-21 25/25
127 Anna Stępień Kliniska 2020-02-21 25/25
128 Danuta Polus Kliniska 2020-02-21 25/25
129 Filip Mićko Kliniska 2020-02-21 25/25
130 Gaja Lademann Kliniska 2020-02-21 25/25
131 Jakub Skwara Kliniska 2020-02-21 25/25
132 Julia Kupska Kliniska 2020-02-21 21/25
133 Kacper Okoń Kliniska 2020-02-21 25/25
134 Maksymilian Kociuba Kliniska 2020-02-21 25/25
135 Małgorzata Abramczuk Kliniska 2020-02-21 25/25
136 Małgorzata Łukaszewska Kliniska 2020-02-21 25/25
137 Michał Lachowicz Kliniska 2020-02-21 25/25
138 Michał Woźniak Kliniska 2020-02-21 25/25
139 Mikołaj Kurowski Białuń 2020-02-21 25/25
140 Milena Nowicka Kliniska 2020-02-21 25/25
141 Oleksandr Futka Kliniska 2020-02-21 25/25
142 Oliwia Felbur Białuń 2020-02-21 25/25
143 Szymon Kozłowski Białuń 2020-02-21 25/25
144 Wiktoria Stypik Kliniska 2020-02-21 21/25
145 Wojtek Podgórski Kliniska 2020-02-21 25/25
146 Wojtek Rusinek Kliniska 2020-02-21 25/25
147 Zofia Lewicka Kliniska 2020-02-21 25/25
148 Zuzanna Waldowska Kliniska 2020-02-21 25/25
149 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-06 24/25
150 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-06 24/25
151 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-06 24/25
152 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-06 24/25
153 Beata Źrebiec Szczecin 2020-06-10 25/25
154 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2020-06-10 25/25
155 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-18 25/25
156 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-21 25/25
157 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-26 25/25
158 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-15 25/25
159 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-15 25/25
160 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 25/25
161 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 25/25
162 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 25/25
163 Agnieszka Gliniewicz Licheń Stary 2021-05-29 25/25
164 Łukasz Gliniewicz Licheń Stary 2021-05-29 25/25
165 Nikola Włodarska Gdańsk 2021-06-10 25/25
166 Zuzanna Kowalska Bydgoszcz 2021-06-27 25/25
167 Tomasz Kowalski Bydgoszcz 2021-06-27 25/25
168 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
169 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
170 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
171 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
172 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
173 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 25/25
174 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 25/25
175 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 25/25
176 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 25/25
177 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 25/25
178 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 25/25
179 Marta Rębisz Mrozy 2021-08-10 25/25
180 Kamila Rębisz Mrozy 2021-08-10 25/25
181 Ania Rębisz Mrozy 2021-08-10 25/25
182 Marcin Rębisz Mrozy 2021-08-10 25/25
183 Marek Koba Jaworzno 2021-08-10 25/25
184 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-09-05 25/25
185 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 25/25
186 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 25/25
187 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 25/25
188 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 25/25
189 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 25/25
190 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 25/25
191 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 25/25
192 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-03 25/25
193 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-03 25/25
194 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 25/25
195 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 25/25
196 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 25/25
197 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-24 25/25
198 Przemysław Nowak Poznań 2022-03-31 25/25
199 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 25/25
200 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 25/25
201 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 25/25
202 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-06-18 25/25
203 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 25/25
204 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
205 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
206 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
207 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
208 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
209 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 25/25
210 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 25/25
211 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 25/25
212 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 25/25
213 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 25/25
214 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 25/25
215 Bogdan Tymiński Leśna 2022-08-03 25/25
216 Kacper Tymiński Leśna 2022-08-03 25/25
217 Karina Tymińska Leśna 2022-08-03 25/25
218 Marta Tymińska Leśna 2022-08-03 25/25
219 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-12 25/25
220 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-27 25/25
221 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-30 25/25
222 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-10-02 25/25
223 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-10-02 25/25
224 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
225 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
226 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
227 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
228 Marta Klimkiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
229 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
230 Maya Kowalewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
231 Marcelina Malangiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
232 Miłosz Jaczyński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 25/25
233 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-16 25/25
234 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 25/25
235 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 25/25
236 Tadeusz Frymark Bydgoszcz 2022-12-27 25/25
237 Leon Kostrubiec Warszawa 2022-12-28 25/25
238 Szymon Dombrowski Toruń 2022-12-28 25/25
239 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2023-01-26 25/25
240 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-13 25/25
241 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-19 25/25
242 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-21 25/25
243 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-05-05 25/25
244 Maciej Malinowski Wyszków 2023-05-05 25/25
245 Stefan Malinowski Wyszków 2023-05-05 25/25
246 Marian Kuc Jelenia Góra 2023-05-18 25/25
247 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2023-05-18 25/25
248 Adrianna Piasek Warszawa 2023-06-17 25/25
249 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-17 25/25
250 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-17 25/25
251 Zuzanna Mitura Rumia 2023-06-18 25/25
252 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-28 25/25
253 Henryk PTSM Lubań 2023-09-13 25/25
254 Krystyna Sławińscy PTSM Lubań 2023-09-13 25/25
255 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-09-13 25/25
256 Wacław Polcer Łodz 2023-09-13 25/25
257 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-14 25/25
258 Jan Zych Rumia 2023-10-07 25/25
259 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-11-11 25/25
260 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-11-11 25/25
261 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-11 25/25
262 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-02 22/22
263 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-17 22/22
264 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-11 25/25
265 Agata Sieradzka PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 25/25
266 Aleksandra Wojciechowska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 25/25
267 Kamil Czwartek PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 25/25
268 Karina Jasińska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 25/25
269 Katarzyna Mironiuk PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 25/25
270 Amelia Gus Grudziądz 2024-03-10 25/25
271 Dawid Gus Grudziądz 2024-03-10 25/25
272 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-16 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies