partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Kinga Tuszyńska Józefów 2016-10-20 14/14
1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-18 14/14
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-18 14/14
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-18 14/14
4 Agnieszka Jaroszyńska Warszawa 2017-04-07 14/14
5 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-04-07 14/14
6 Tadeusz Otap Warszawa 2017-04-07 14/14
7 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-03 14/14
8 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-03 14/14
9 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-03 14/14
10 Agnieszka Bianga SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
11 Dobrawa Głodkowska-Adlung SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
12 Jakub Życzkowski SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
13 Julia Żurek SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
14 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
15 Kornelia Petka SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
16 Małgorzata Ostrowska SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
17 Martyna Klapkowska SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
18 Mateusz Szmeichel SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
19 Michał Holcer SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
20 Nikodem Marczyński SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
21 Oliwia Szulist SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
22 Oskar Ciba SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
23 Paulina Jagłowska SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
24 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
25 Paweł Szewczyk SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
26 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
27 Weronika Kurecka SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
28 Wiktoria Izwaryn SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
29 Wiktoria Szulist SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
30 Zuzanna Próchnicka SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-19 14/14
31 Joanna Kozakiewicz SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-19 14/14
32 Jakub Tokarz SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-25 14/14
33 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-25 14/14
34 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-25 14/14
35 Agata Kostyra Otwock 2017-07-17 14/14
36 Paweł Kostyra Otwock 2017-07-17 14/14
37 Zosia Kostyra Otwock 2017-07-17 14/14
38 Beniamin Gniadek Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
39 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
40 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
41 Dominik Kościesza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
42 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
43 Jakub Bortkiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
44 Jakub Jakckiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
45 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
46 Kacper Kobza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
47 Kacper Prus-Zajączkowski Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
48 Mateusz Pałyska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
49 Mateusz Pazura Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
50 Mateusz Pisarczyk Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
51 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
52 Seweryn Szulecki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 14/14
53 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-14 14/14
54 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-14 14/14
55 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-03-23 14/14
56 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-03-23 14/14
57 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-03-23 14/14
58 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-03-23 14/14
59 Gabriela Kusiak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-03-23 14/14
60 Karol Michoński Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-03-23 14/14
61 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
62 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
63 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
64 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
65 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
66 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
67 Aleksy Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 14/14
68 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
69 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
70 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
71 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
72 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
73 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 14/14
74 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-11 14/14
75 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-05-02 14/14
76 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-05-02 14/14
77 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-17 14/14
78 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-06-27 12/14
79 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-06 14/14
80 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-06 14/14
81 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-06 14/14
82 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-08 14/14
83 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-08 14/14
84 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-08 14/14
85 Martyna Stypa Sandomierz 2020-11-13 14/14
86 Piotr Koziara Sandomierz 2020-11-13 14/14
87 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-23 14/14
88 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-23 14/14
89 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-23 14/14
90 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-23 14/14
91 Michał Szeliski Warszawa 2021-01-11 7/14
92 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-13 14/14
93 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-13 14/14
94 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-02 14/14
95 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-06 14/14
96 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-06 14/14
97 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-10-14 14/14
98 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-14 14/14
99 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-17 14/14
100 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-01-28 14/14
101 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-25 14/14
102 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-25 14/14
103 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-25 14/14
104 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-11-30 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies