partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-29 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stpwarzysze 2017-03-29 19/19
2 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-03-30 19/19
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-04-01 19/19
4 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-05 19/19
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 19/19
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 19/19
8 Edward Fudro JEJ Police 2017-04-10 19/19
9 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 19/19
10 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 19/19
11 Kamil Herman Kobyłka 2017-05-31 19/19
12 Anna Korniluk Warszawa 2017-06-21 19/19
13 Radosław Korniluk Warszawa 2017-06-21 19/19
14 Jan Korniluk Warszawa 2017-06-21 19/19
15 Adam Korniluk Warszawa 2017-06-21 19/19
16 Dominika Dąbrowska Warszawa 2017-06-21 19/19
17 Jan Dąbrowski Warszawa 2017-06-21 19/19
18 Jakub Dąbrowski Warszawa 2017-06-21 19/19
19 Błażej Dąbrowski Warszawa 2017-06-21 19/19
20 Robert Dąbrowski Warszawa 2017-06-21 19/19
21 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-04 19/19
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-04 19/19
23 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 19/19
24 Artur Kurek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 19/19
25 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 19/19
26 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-08 19/19
27 Michał Szeliski Warszawa 2017-08-08 19/19
28 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-13 19/19
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-11 19/19
30 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-11 19/19
31 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-12-08 19/19
32 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-04-21 19/19
33 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-14 18/19
34 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-14 18/19
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-06 18/19
36 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-06 18/19
37 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-06 18/19
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-06 18/19
39 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-07 19/19
40 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 19/19
41 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 19/19
42 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-29 19/19
43 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-01-28 19/19
44 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-21 19/19
45 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-21 19/19
46 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-05 19/19
47 Agnieszka Pietrzak Piastów 2020-06-17 19/19
48 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-06-17 19/19
49 Agata Młotek Warszawa 2020-11-01 19/19
50 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-11-01 19/19
51 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-11-18 19/19
52 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-25 19/19
53 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-02 19/19
54 Irena Sokół Zaścianki 2022-01-07 19/19
55 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-01-07 19/19
56 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 19/19
57 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 19/19
58 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 19/19
59 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 19/19
60 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-24 19/19
61 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-24 19/19
62 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-04 19/19
63 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-04 19/19
64 Rafał Romaniak Warszawa 2022-05-12 19/19
65 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-15 19/19
66 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-15 19/19
67 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-05-31 19/19
68 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-06 19/19
69 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-08-31 19/19
70 Przemysław Witczak Warszawa 2022-10-23 19/19
71 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-04-19 19/19
72 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-08 19/19
73 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-05 19/19
74 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-19 19/19
75 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-08 19/19
76 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-22 19/19
77 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-22 19/19
78 Piotr Cichy Świnoujście 2024-03-02 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies