partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-22 24/24
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-27 24/24
2 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-28 24/24
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 24/24
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 24/24
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 24/24
6 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-02-12 24/24
7 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-02-12 24/24
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-14 24/24
9 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-02-26 24/24
10 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-02-26 24/24
11 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-11 24/24
12 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-19 24/24
13 Karolina Pacek Warszawa 2017-07-12 24/24
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-22 24/24
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-22 24/24
16 Maciej Kamiński Leśne dziady 2017-07-31 24/24
17 Edward Fudro JEJ Police 2017-10-26 24/24
18 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-12-27 24/24
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-11 24/24
20 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-11 24/24
21 Agnieszka Pietrzak Piastów 2018-05-18 24/24
22 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-05-18 24/24
23 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 24/24
24 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 24/24
25 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 24/24
26 Paulina Drachal TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 24/24
27 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 24/24
28 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-09-08 24/24
29 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2018-09-08 24/24
30 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-24 24/24
31 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-04-14 24/24
32 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-04-14 24/24
33 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-14 24/24
34 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-14 24/24
35 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-14 24/24
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-05 24/24
37 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-22 23/24
38 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-22 23/24
39 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-22 23/24
40 Dominik Posch Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
41 Dawid Rębacz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
42 Julia Kurnatowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
43 Julia Kozłowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
44 Mikołaj Jakóbczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
45 Patrycja Pyziołek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
46 Julia Maron Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
47 Franciszek Kosieradzki Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
48 Julia Piechal Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
49 Łukasz Nakonieczny Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
50 Katarzyna Laszczka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
51 Szymon Pawłowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
52 Wiktoria Kowalczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
53 Karol Komuda Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
54 Patryk Jadczak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
55 Patryk Rębacz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
56 Martyna Mietełka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
57 Jakub Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
58 Daria Cieślewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
59 Aneta Głowienka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-08 23/24
60 Krzysztof Stańczyk MKT-K 2020-01-20 23/24
61 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-01-24 23/24
62 Paweł Szubert Londyn 2020-03-12 23/24
63 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-04-29 24/24
64 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-07 24/24
65 Agata Młotek Warszawa 2020-06-07 24/24
66 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/24
67 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/24
68 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/24
69 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/24
70 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-24 23/24
71 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-12 22/24
72 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-08-19 24/24
73 Adam Ratyński Warszawa 2020-08-19 24/24
74 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-19 24/24
75 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-19 24/24
76 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-03-14 24/24
77 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-03-14 24/24
78 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-28 24/24
79 Leszek Stankiewicz Józefów 2021-05-30 24/24
80 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-08-09 24/24
81 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-10-26 24/24
82 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-16 24/24
83 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 24/24
84 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 24/24
85 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-08 24/24
86 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-16 24/24
87 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-04-16 24/24
88 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-05-09 24/24
89 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-21 24/24
90 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-05 24/24
91 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-05 24/24
92 Leszek Adamski Warszawa 2022-07-15 24/24
93 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-19 24/24
94 Oliwia Piotrowska Warszawa 2022-10-09 23/23
95 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-26 24/24
96 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-03-17 24/24
97 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-03-19 23/23
98 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2023-04-14 24/24
99 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2023-04-14 24/24
100 Marek Koba Jaworzno 2023-04-15 23/23
101 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-17 24/24
102 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-10-08 24/24
103 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-10-08 24/24
104 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-10 24/24
105 Jarosław Baryluk Lusina 2023-10-12 24/24
106 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-01-27 24/24
107 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-24 24/24
108 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-24 24/24
109 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2024-03-20 24/24
110 Kamil Buczek Otwock 2024-03-30 24/24
111 Marta Czajka Warszawa 2024-03-30 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies