partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-22 25/25
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-28 25/25
2 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-01-28 25/25
3 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-01-28 25/25
4 Wojciech Drozda Warszawa 2017-01-29 25/25
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 25/25
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 25/25
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-05 25/25
8 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2017-02-07 25/25
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-13 25/25
10 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-02-25 25/25
11 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-02-25 25/25
12 Edward Fudro JEJ Police 2017-04-10 25/25
13 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-19 25/25
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-04 25/25
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-04 25/25
16 Kinga Sadura Warszawa 2017-07-09 25/25
17 Karolina Pacek Warszawa 2017-07-11 25/25
18 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-12 25/25
19 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-12-27 25/25
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-02-07 25/25
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-11 25/25
22 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-11 25/25
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-15 25/25
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-15 25/25
25 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 25/25
26 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 25/25
27 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 25/25
28 Paulina Drachal TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 25/25
29 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 25/25
30 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-03-07 25/25
31 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-13 24/25
32 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-13 24/25
33 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-14 25/25
34 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-14 25/25
35 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-14 25/25
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-05 25/25
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-03 23/25
38 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-03 23/25
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-03 23/25
40 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-03 23/25
41 Marek Koba Jaworzno 2019-09-19 25/25
42 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-19 25/25
43 Agata Młotek Warszawa 2020-01-19 25/25
44 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-01-26 23/25
45 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-01-26 23/25
46 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-21 25/25
47 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-21 25/25
48 Paweł Szubert Londyn 2020-03-10 25/25
49 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-04-30 25/25
50 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-20 22/25
51 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-20 22/25
52 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-20 22/25
53 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-20 22/25
54 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 25/25
55 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-31 24/25
56 Ewa Kalinowska Warszawa 2020-12-05 25/25
57 Dariusz Kalinowski Warszawa 2020-12-05 25/25
58 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-21 25/25
59 Leszek Stankiewicz Józefów 2021-07-25 25/25
60 Bogdan Krupiński Łódz 2021-07-28 25/25
61 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-11 25/25
62 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-16 25/25
63 Przemysław Witczak Warszawa 2022-01-07 25/25
64 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-08 25/25
65 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-01-08 25/25
66 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-01-08 25/25
67 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-08 25/25
68 Julia Gębarowska MoPi.Team 2022-01-09 25/25
69 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-01-09 25/25
70 Szymon Gębarowski MoPi.Team 2022-01-09 25/25
71 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 25/25
72 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 25/25
73 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 25/25
74 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-03 25/25
75 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-03 25/25
76 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-25 25/25
77 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-25 25/25
78 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-25 25/25
79 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-26 25/25
80 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-27 24/24
81 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-08 25/25
82 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-12-02 25/25
83 Irena Sokół Zaścianki 2023-01-06 25/25
84 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-01-06 25/25
85 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-15 25/25
86 Daniel Brzeziński Warszawa 2023-03-10 25/25
87 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-03-11 25/25
88 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-24 25/25
89 Jarosław Baryluk Lusina 2023-10-11 25/25
90 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-11 25/25
91 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-12 25/25
92 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-24 25/25
93 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-24 25/25
94 Antonina Łysakowska Katowice 2024-03-10 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies