partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-22 19/19
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-03-26 19/19
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-27 19/19
3 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-27 19/19
4 Katarzyna Michalak Wędrowcy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-04-19 19/19
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-04-22 19/19
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-04-22 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-04-22 19/19
8 Kinga Sadura Warszawa 2017-05-06 19/19
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-08-03 19/19
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-08-03 19/19
11 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-09-02 19/19
12 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-10 19/19
13 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-06-15 19/19
14 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-30 19/19
15 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-26 19/19
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-26 19/19
17 Edward Fudro JEJ Police 2018-12-20 19/19
18 Wojciech Drozda HKT TREP Trep O/Warszawa Praga 2018-12-31 19/19
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-01 19/19
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-01 19/19
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-13 18/19
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-13 18/19
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-13 18/19
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-13 18/19
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-07 19/19
26 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 19/19
27 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 19/19
28 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-28 19/19
29 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-21 19/19
30 Agata Młotek Warszawa 2020-06-21 19/19
31 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-18 18/19
32 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-01-06 19/19
33 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-01-06 19/19
34 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-01-06 19/19
35 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-01-06 19/19
36 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-13 19/19
37 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-03 19/19
38 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-17 19/19
39 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-03-17 19/19
40 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-03-17 19/19
41 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-05-02 19/19
42 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-18 19/19
43 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-18 19/19
44 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-24 19/19
45 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-24 19/19
46 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-17 19/19
47 Wiktor Świerczewski SP nr 63 Warszawa 2022-10-23 19/19
48 Xavier Ruciński SP 63 / Warszawa 2022-11-27 18/18
49 Julia Wituszyńska Warszawa SP 63 2022-12-25 19/19
50 Mateusz Wawryk Warszawa-Wola 2022-12-28 19/19
51 Irena Sokół Zaścianki 2023-01-07 19/19
52 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-01-07 19/19
53 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-02-15 19/19
54 Gustaw Kurkus Warszawa sP. 63 2023-02-25 19/19
55 Filip Lietz Warszawa SP 63 2023-04-16 19/19
56 Weronika Lietz Warszawa SP 63 2023-04-16 19/19
57 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-04-22 18/18
58 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-23 18/18
59 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-01 19/19
60 Zuzanna Kowalewska SP 63 6A Warszawa 2023-05-20 18/18
61 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-02 19/19
62 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-03 19/19
63 Kamila Samsonowicz SP63 Warszawa 2023-12-15 19/19
64 Krzysztof Jęda SP 63 Warszawa. koło nr 18 Miłośników Nieznajowej 2023-12-15 19/19
65 Lenard Magdalena Sp. 63 im. Zawiszy Czarnego 2023-12-15 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies