partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-22 16/16
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-03-26 16/16
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-27 16/16
3 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-27 16/16
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-28 16/16
5 Katarzyna Michalak Wędrowscy Ożarowscy/Ożarów Mazowiecki 2017-04-18 16/16
6 Kinga Sadura Warszawa 2017-05-06 16/16
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-08-03 16/16
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-08-03 16/16
9 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-09-04 16/16
10 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-09 16/16
11 Maja Zakrzewska KS Bednarska/Warszawa 2018-04-30 16/16
12 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-30 16/16
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-26 16/16
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-26 16/16
15 Edward Fudro JEJ Police 2018-12-20 16/16
16 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-31 16/16
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-01 16/16
18 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-01 16/16
19 Przemysław Witczak Warszawa 2019-05-01 16/16
20 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-07-31 16/16
21 Alłicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-14 12/16
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-14 12/16
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-14 12/16
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-14 12/16
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-07 16/16
26 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-10 16/16
27 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-21 14/16
28 Agata Młotek Warszawa 2020-06-21 14/16
29 Paweł Szubert Warszawa 2020-08-23 16/16
30 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
31 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
32 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
33 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
34 Jarosław Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
35 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
36 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-08 16/16
37 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-05-11 16/16
38 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-27 16/16
39 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-12 16/16
40 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-12 16/16
41 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-12 16/16
42 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-12 16/16
43 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-08 16/16
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-31 16/16
45 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-03-31 16/16
46 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-18 16/16
47 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-18 16/16
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-24 16/16
49 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-24 16/16
50 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-02-05 16/16
51 Piotr Cichy Świnoujśce 2023-03-07 16/16
52 Filip Lietz Warszawa SP 63 2023-04-16 16/16
53 Weronika Lietz Warszawa SP 63 2023-04-16 16/16
54 Alicja Kalecińska Warszawa SP 63 2023-04-22 16/16
55 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-02 16/16
56 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-06 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies