partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-29 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-29 20/20
2 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-03-30 20/20
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-04-01 20/20
4 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-05 20/20
5 Edward Fudro JEJ POlice 2017-04-10 20/20
6 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 20/20
7 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 20/20
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
11 Kamil Herman Kobyłka 2017-05-30 20/20
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 20/20
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-03 20/20
14 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
15 Artur Kurek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
16 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
17 Michał Szeliski Warszawa 2017-08-08 20/20
18 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-14 20/20
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-13 20/20
20 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-23 20/20
21 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-23 20/20
22 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
23 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
24 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
25 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
26 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
27 Konrad Przewoźniczuk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
28 Anna Korniluk Gimnazjum 141 Warszawa 2017-11-23 20/20
29 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-11 20/20
30 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-11 20/20
31 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-11 20/20
32 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-14 20/20
33 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-14 20/20
34 Agnieszka Pietrzak Piastów 2018-10-31 20/20
35 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-10-31 20/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-05 19/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-05 19/20
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-05 19/20
39 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-05 19/20
40 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-06 20/20
41 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-07 20/20
42 Aneta Konefał Warszawa 2019-09-07 20/20
43 Oliwia Konefał Warszawa 2019-09-07 20/20
44 Paweł Konefał Warszawa 2019-09-07 20/20
45 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-09-07 20/20
46 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 20/20
47 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 20/20
48 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-29 20/20
49 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-11-09 20/20
50 Beata Bargiel Warszawa 2019-12-25 20/20
51 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-12-25 20/20
52 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-01-28 20/20
53 Agata Młotek Warszawa 2020-02-17 20/20
54 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-21 20/20
55 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-21 20/20
56 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-04 20/20
57 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-01 20/20
58 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-23 18/20
59 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-14 20/20
60 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-14 20/20
61 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-19 20/20
62 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-19 20/20
63 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-01-30 20/20
64 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-01-30 20/20
65 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-20 20/20
66 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-01 20/20
67 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-21 20/20
68 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-25 20/20
69 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-01-06 20/20
70 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-22 20/20
71 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-22 20/20
72 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 20/20
73 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 20/20
74 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 20/20
75 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 19/19
76 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 19/19
77 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-13 20/20
78 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-04 20/20
79 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-06 20/20
80 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-11-08 20/20
81 Leszek Adamski Warszawa 2023-02-03 20/20
82 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-02 20/20
83 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-02 20/20
84 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-13 20/20
85 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2023-08-07 20/20
86 Katarzyna Woźniak Warszawa 2023-08-07 20/20
87 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-08-30 20/20
88 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-08-30 20/20
89 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-07 20/20
90 Marek Koba Jaworzno 2024-02-12 20/20
91 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-02-23 20/20
92 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-02-23 20/20
93 Piotr Cichy Świnoujście 2024-03-02 20/20
94 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-03-26 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies