partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-29 17/17
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-31 17/17
2 Wojciech Drozda Warszawa 2017-04-02 17/17
3 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-05 17/17
4 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-05 17/17
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 17/17
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 17/17
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 17/17
8 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2017-04-06 17/17
9 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2017-04-06 17/17
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-11 17/17
11 Edward Fudro JEJ Police 2017-04-19 17/17
12 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-04-25 17/17
13 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-06-27 17/17
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-04 17/17
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-04 17/17
16 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-15 17/17
17 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-10-18 17/17
18 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-10-26 17/17
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-18 17/17
20 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-18 17/17
21 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-06-06 17/17
22 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-06-06 17/17
23 Tadeusz Pomorski TKPZ z Brzeźnicy 2018-07-04 10/17
24 Agnieszka Maszewska SKPB Warszawa 2018-07-30 17/17
25 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-24 17/17
26 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-24 17/17
27 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-24 17/17
28 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-24 17/17
29 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-18 17/17
30 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-18 17/17
31 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-18 17/17
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-02-28 17/17
33 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-04 17/17
34 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze 2020-03-11 17/17
35 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-03 16/17
36 Agata Młotek Warszawa 2020-05-03 16/17
37 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-30 16/17
38 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-01-10 17/17
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-13 17/17
40 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-13 17/17
41 Emil Jakóbiak Legionowo 2021-03-21 17/17
42 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2021-03-21 17/17
43 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-07 16/17
44 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-02-06 17/17
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-18 17/17
46 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-18 17/17
47 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-29 17/17
48 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-08 17/17
49 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-02-11 17/17
50 Ania Zaremba Ursynów 2023-02-11 17/17
51 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-08 17/17
52 Beata Bigos Poniatowa 2023-12-31 17/17
53 Robert Bigos Poniatowa 2023-12-31 17/17
54 Irena Sokół Zaścianki 2024-01-27 17/17
55 Marek Koba Jaworzno 2024-02-12 17/17
56 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE/ Warszawa 2024-04-10 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies