partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-29 24/24
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-31 24/24
2 Wojciech Drozda Warszawa 2017-04-02 24/24
3 Edward Fudro JEJ Police 2017-04-10 24/24
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-11 24/24
5 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-17 24/24
6 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-17 24/24
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-04-25 24/24
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-27 24/24
9 Beata Bargiel Warszawa 2017-07-15 24/24
10 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-16 24/24
11 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-10 24/24
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-10 24/24
13 Tadeusz Pomorski TKPZ z Brzeźnicy 2018-07-04 24/24
14 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-11-02 24/24
15 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-02-25 24/24
16 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-18 24/24
17 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-18 24/24
18 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-18 24/24
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-12-06 24/24
20 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-02-28 24/24
21 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-08 24/24
22 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-26 24/24
23 Agata Młotek Warszawa 2020-04-26 24/24
24 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-11-11 24/24
25 Rafał Romaniak SKRÓTY Radom 2020-12-12 24/24
26 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-13 24/24
27 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-13 24/24
28 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-13 24/24
29 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-13 24/24
30 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-03-24 24/24
31 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-29 24/24
32 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-30 24/24
33 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-30 24/24
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-04 24/24
35 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-10-31 24/24
36 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-10-31 24/24
37 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-08 24/24
38 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-02-19 24/24
39 Ania Zaremba Ursynów 2023-02-19 24/24
40 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-10-02 24/24
41 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-04 24/24
42 Beata Bigos Poniatowa 2023-12-31 24/24
43 Robert Bigos Poniatowa 2023-12-31 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies