partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-07 16/16
1 Sławomir Otap Warszawa 2017-04-10 16/16
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-10 16/16
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-13 16/16
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-13 16/16
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-13 16/16
6 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-07-22 16/16
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-10-14 16/16
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-05 16/16
9 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-05 16/16
10 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
11 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
12 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
13 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
14 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
15 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 16/16
16 Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-04 16/16
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-06-28 16/16
18 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2020-03-16 16/16
19 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-03-16 16/16
20 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-03-16 16/16
21 Agata Młotek Warszawa 2020-03-18 16/16
22 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-19 16/16
23 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-01 16/16
24 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-31 16/16
25 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-31 16/16
26 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-03-21 16/16
27 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-03-21 16/16
28 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-04-10 16/16
29 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-11 16/16
30 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-31 16/16
31 Leszek Adamski Warszawa 2021-10-25 16/16
32 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-11-27 15/15
33 Ania Zaremba Ursynów 2021-11-27 16/16
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-09 16/16
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-26 16/16
36 Izabela Rutkowska Klub InO Skróty Radom 2022-05-26 16/16
37 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-26 16/16
38 Adam Musiejko Józefów 2022-06-18 14/14
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-03 16/16
40 Paweł Starzyński Warszawa 2023-01-01 16/16
41 Sabina Bauman Warszawa 2023-01-01 16/16
42 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-16 16/16
43 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-22 16/16
44 Krystian Chaberski Warszaka SP 63 2023-04-30 16/16
45 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-04-30 16/16
46 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2024-03-16 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies