partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-20 20/20
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-25 20/20
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-25 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-25 20/20
4 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-01 20/20
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-02 20/20
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-02 20/20
7 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
8 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
9 Karol Babula TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
10 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
11 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
12 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
13 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeznicy 2017-06-03 20/20
14 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-03 20/20
15 Sławomir Otap Warszawa 2017-08-25 20/20
16 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-09-30 20/20
17 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-09-30 20/20
18 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-09-30 20/20
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-09 20/20
20 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-09 20/20
21 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-15 20/20
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-15 20/20
23 Katarzyna Stawicka Warszawa 2018-08-08 20/20
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-08 20/20
25 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-10-21 20/20
26 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-10-21 20/20
27 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-21 20/20
28 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-21 20/20
29 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 20/20
30 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 20/20
31 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 20/20
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 20/20
33 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 20/20
34 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-11-10 19/20
35 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-02 19/20
36 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-05 20/20
37 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 20/20
38 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 20/20
39 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-11-01 19/20
40 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-11 20/20
41 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-04-10 20/20
42 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-11 20/20
43 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 20/20
44 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 20/20
45 Przemysław Witczak Warszawa 2021-10-30 20/20
46 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-02-26 20/20
47 Jacek Piekarski Brwinów 2022-02-26 20/20
48 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-03-13 20/20
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-28 20/20
50 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-28 20/20
51 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-05-29 20/20
52 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-19 20/20
53 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 20/20
54 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 20/20
55 Wojciech Drozda Warszawa 2022-10-18 20/20
56 Anna Głowacka Niesporczaki 2023-02-12 20/20
57 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2023-02-12 20/20
58 Kamil Buczek Otwock 2023-05-14 20/20
59 Marta Czajka Warszawa 2023-05-14 20/20
60 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-31 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies