partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Mazowiecka Komisja InO PTTK 2017-01-18 16/16
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 16/16
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 16/16
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 16/16
4 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-19 16/16
5 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-07-26 16/16
6 Stefan Krzyżewski Górki 2017-07-26 16/16
7 Joanna Leżachowska Górki 2017-07-26 16/16
8 Sławomir Otap Warszawa 2017-08-24 16/16
9 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-26 16/16
10 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-20 16/16
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-20 16/16
12 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
13 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
14 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
15 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
16 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
17 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
18 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-07 16/16
19 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-17 16/16
20 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-09 16/16
21 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-09 16/16
22 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-09 16/16
23 Aneta Konefał Warszawa 2019-06-15 16/16
24 Oliwia Konefał Warszawa 2019-06-15 16/16
25 Paweł Konefał Warszawa 2019-06-15 16/16
26 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-06-15 16/16
27 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-07-16 16/16
28 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-07-16 16/16
29 Olga Dębska Mrozy 2019-09-01 16/16
30 Kamila Rębisz Mrozy 2019-09-01 16/16
31 Marta Rębisz Mrozy 2019-09-01 16/16
32 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-09-21 16/16
33 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-09-21 16/16
34 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-07-12 16/16
35 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-07-12 16/16
36 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-07-12 16/16
37 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-07-12 16/16
38 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-09-22 14/16
39 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-03 16/16
40 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-05 16/16
41 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-05 16/16
42 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2020-10-15 16/16
43 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2020-10-15 16/16
44 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-11-11 16/16
45 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-06-12 14/14
46 EWA Kalinowska Warszawa 2022-06-12 14/14
47 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-06-19 16/16
48 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-07-20 16/16
49 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-20 16/16
50 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-20 16/16
51 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-14 16/16
52 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-09-14 16/16
53 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-02 16/16
54 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-04 15/15
55 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-04 15/15
56 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-04 15/15
57 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-04 15/15
58 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-07-15 16/16
59 Przemysław Witczak Warszawa 2023-07-18 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies