partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
III Ania Kadłubowska Klub InO 2016-03-06 14/14
I Marcin Okrzejski KS Activum Mińsk Mazowiecki 2016-09-04 14/14
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-27 14/14
IV Dariusz Walczyna Klub InO 2017-04-01 14/14
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 14/14
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 14/14
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-06 14/14
4 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-04-16 14/14
5 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-04-16 14/14
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskie 2017-05-12 14/14
7 Joanna Siwiec-Matuszyk Dębe Wielkie 2017-06-17 14/14
8 Alicja Matuszyk Dębe Wielkie 2017-06-17 14/14
9 Emilia Matuszyk Dębe Wielkie 2017-06-17  14/14
10 Ryszard Matuszyk Dębe Wielkie 2017-06-17 14/14
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-11 14/14
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-11 14/14
13 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-08-04 14/14
14 16DW Wichura Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
15 Nerina Rutkowska Mińsk Mazowiecki 2 DH GROT 2017-09-09 14/14
16 Michał Rogala HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
17 Rozalia Lenarczyk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
18 Kacper Andrzejewski Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
19 Mikołaj Szuba Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
20 Rita Szarkowicz Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
21 Wiktoria Duciak Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
22 Filip Adamczyk Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
23 Julia Adamczyk Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
24 Tymoteusz Ruta Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
25 Wiktor Komandera Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
26 Konrad Zawacki Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
27 Daria Braulińska Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
28 Oliwia Gryz SH im. Zbigniewa Nienackiego Mińsk Mazowiecki 2017-09-09 14/14
29 Filip Chlibiuk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2017-09-23 14/14
30 Jacek Piekarski Brwinów 2017-11-14 14/14
31 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-16 14/14
32 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-16 14/14
33 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-01-06 14/14
34 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-01-06 14/14
35 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-01-06 14/14
36 Mariusz Kuczmański SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-01-06 14/14
37 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-01-06 14/14
38 Sławomir Otap Warszawa 2018-01-06 14/14
39 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-01-06 14/14
40 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
41 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
42 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
43 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
44 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
45 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
46 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 14/14
47 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-06-02 14/14
48 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-06-02 14/14
49 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa-Praga im. Z. Glogera 2019-03-04 14/14
50 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-07-27 14/14
51 Adam Musiejko Józefów 2020-07-22 14/14
52 Kamila Kotowicz Warszawa 2020-08-11 14/14
53 Paweł Starzyński Warszawa 2020-08-11 14/14
54 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-08-30 14/14
55 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-30 14/14
56 Piotr Osiński Warszawa 2021-05-21 14/14
57 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-07-26 14/14
58 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-07-26 14/14
59 Paweł Furmańczyk PAWLUX TEAM 2021-08-29 14/14
60 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-19 14/14
61 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-07 14/14
62 Tomasz Macios PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-07 14/14
63 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-02-27 14/14
64 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-23 14/14
65 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-04-23 14/14
66 Sławomir Frynas Lublin 2022-04-23 14/14
67 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-05-01 14/14
68 Ania Zaremba Ursynów 2022-05-01 14/14
69 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-05-13 14/14
70 Oliwia Piotrowska Warszawa 2023-05-20 11/11
71 Weronika Staroń Warszawa 2023-05-20 11/11
72 Wiktoria Ptak Warszawa 2023-05-20 11/11
73 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-02-23 14/14
74 Magdalena Mossakowska Harcerski Klub Turystyczny ,,Mobilek" 2024-04-03 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies