partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-04-01 17/17
II Jacek Piekarski Brwinów 2017-04-01 17/17
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-08 17/17
2 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2017-04-08 17/17
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-24 17/17
7 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-05-01 17/17
8 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-05-01 17/17
9 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-05-27 17/17
10 Anna Natusiewcz Klub InO Stowarzysze 2017-05-27 17/17
11 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-05-27 17/17
12 Adam Krochmal Warszawa Bemowo 2017-05-27 17/17
13 Sławomir Otap Warszawa 2017-08-29 17/17
14 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-16 17/17
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-16 17/17
16 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-02-18 17/17
17 Mateusz Sieńko Babin 2018-08-29 17/17
18 Aneta Konefał Warszawa 2018-10-06 17/17
19 Oliwia Konefał Warszawa 2018-10-06 17/17
20 Paweł Konefał Warszawa 2018-10-06 17/17
21 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-10-06 17/17
22 Miłosz Cudny HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-12-01 17/17
23 Julia Cudna HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-12-01 17/17
24 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
25 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
26 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
27 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
28 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
29 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-26 17/17
30 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-26 17/17
31 Beata Domin Bydgoszcz 2019-07-26 17/17
32 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-02 16/17
33 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-02 16/17
34 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-02 16/17
35 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-07-19 17/17
36 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-07-19 17/17
37 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-07-19 17/17
38 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-07-25 17/17
39 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-07-25 17/17
40 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-08-11 17/17
41 Adam Musiejko Józefów 2020-08-11 17/17
42 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-04-05 17/17
43 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-04-23 17/17
44 Tomasz Siczek Warszawa 2021-04-23 17/17
45 Przemysław Żurawski Siedlce 2021-05-15 17/17
46 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-06-03 17/17
47 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 17/17
48 Łukasz Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 17/17
49 Kacper Milcuszek TKPZ w Brzeźnicy 2021-06-04 17/17
50 Adam Źrebiec Szczecin 2021-08-13 17/17
51 Beata Źrebiec Szczecin 2021-08-13 17/17
52 Szymon Górka Warszawa 2022-03-19 17/17
53 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-18 17/17
54 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-11-05 17/17
55 Wojciech Warowny Pruszków 2023-03-18 17/17
56 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-03-19 17/17
57 Tomasz Gronau Warszawa 2023-03-19 17/17
58 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-05-28 17/17
59 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-05-28 17/17
60 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-05-28 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies