partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-04-01 22/22
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce Strzała 2017-04-26 22/22
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce Strzała 2017-04-26 22/22
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce Strzała 2017-04-26 22/22
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-06 22/22
5 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-14 22/22
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-02 23/23
7 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-02 23/23
8 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
9 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
10 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
11 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
12 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
13 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
14 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-03 23/23
15 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-07-28 22/22
16 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-09-30 22/22
17 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-09-30 22/22
18 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-09-30 22/22
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-09 22/22
20 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-09 22/22
21 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-15 22/22
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-15 22/22
23 Katarzyna Stawicka Warszawa 2018-08-08 22/22
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-08 22/22
25 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-10-21 22/22
26 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-10-21 22/22
27 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-21 22/22
28 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-10-21 22/22
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 22/22
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 22/22
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-08 22/22
32 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-11-10 22/22
33 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-02 22/22
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-05 22/22
35 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 21/22
36 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 21/22
37 Michał Szeliski Warszawa 2020-08-02 22/22
38 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-06 22/22
39 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-08-06 22/22
40 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2021-10-10 22/22
41 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2021-10-10 22/22
42 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-02-26 22/22
43 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-02-26 22/22
44 Jacek Piekarski Brwinów 2022-02-26 22/22
45 Martyna Stypa Sandomierz 2022-03-10 22/22
46 Piotr Koziara Sandomierz 2022-03-10 22/22
47 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-03-13 22/22
48 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-28 22/22
49 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-28 22/22
50 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-06-18 22/22
51 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-19 22/22
52 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 22/22
53 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-09 22/22
54 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-07-17 20/20
55 EWA Kalinowska Warszawa 2022-07-17 20/20
56 Przemysław Witczak Warszawa 2022-09-23 22/22
57 Wojciech Drozda Warszawa 2022-10-18 22/22
58 Anna Głowacka Niesporczaki 2023-02-12 22/22
59 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2023-02-12 22/22
60 Kamil Buczek Otwock 2023-05-14 22/22
61 Marta Czajka Warszawa 2023-05-14 22/22
62 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-03-02 22/22
63 Ania Zaremba Ursynów 2024-03-02 22/22
64 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-31 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies