partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-04-15 25/25
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-21 25/25
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-21 25/25
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-21 25/25
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-05 25/25
5 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2017-08-08 25/25
6 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-08-19 25/25
7 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-08-19 25/25
8 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-08-19 25/25
9 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-08-19 25/25
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-02-27 25/25
11 Beata Domin Bydgoszcz 2018-02-27 25/25
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-29 25/25
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-29 25/25
14 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-04 25/25
15 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-04 25/25
16 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-04 25/25
17 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-06-04 25/25
18 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-04 25/25
19 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-04 25/25
20 Przemysław Witczak Warszawa 2018-06-28 25/25
21 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-29 25/25
22 Artur Świderski Radzymin 2019-06-29 25/25
23 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-29 25/25
24 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-29 25/25
25 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-29 25/25
26 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-09-08 25/25
27 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-09-08 25/25
28 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-02-21 24/25
29 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-04-04 25/25
30 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-04-04 25/25
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-05-03 25/25
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-05-03 25/25
33 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-08 25/25
34 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-08 25/25
35 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-05-08 25/25
36 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-05-09 25/25
37 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-06-06 25/25
38 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-06-06 25/25
39 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-04-13 25/25
40 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-08-28 25/25
41 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-08-28 25/25
42 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-15 25/25
43 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-05-21 25/25
44 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-04-01 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies