partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jakub Gac Warszawa 2017-04-09 12/12
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-13 12/12
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-20 12/12
3 Jakub Gańko Warszawa 2017-04-25 12/12
4 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-01 12/12
5 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze/Brwinów 2017-05-20 12/12
6 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-05-20 12/12
7 Przemysław Witczak Warszawa 2017-05-21 12/12
8 Sławomir Otap Warszawa 2017-06-10 12/12
9 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-18 12/12
10 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-18 12/12
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-25 12/12
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-25 12/12
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-25 12/12
14 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-16 12/12
15 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-07-16 12/12
16 Małgorzata Piekarniak Dębe Wielkie 2019-06-08 12/12
17 Aneta Konefał Warszawa 2019-08-17 12/12
18 Oliwia Konefał Warszawa 2019-08-17 12/12
19 Paweł Konefał Warszawa 2019-08-17 12/12
20 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-08-17 12/12
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-01 11/12
22 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-01 11/12
23 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-10-27 12/12
24 Wojciech Drozda Warszawa 2019-10-27 12/12
25 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-05-22 12/12
26 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-05-22 12/12
27 Piotr Gradowski Warszawa 2020-07-30 12/12
28 Sabina Bauman Warszawa 2020-10-02 12/12
29 Paweł Starzyński Warszawa 2020-10-02 12/12
30 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-10-30 12/12
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-12-25 12/12
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-12-25 12/12
33 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-12-26 12/12
34 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-12-26 12/12
35 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-12-27 12/12
36 Szymon Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-12-27 12/12
37 Julia Gębarowska MoPi.Team / Warszawa 2020-12-27 12/12
38 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-02-06 12/12
39 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-05-09 12/12
40 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-05-09 12/12
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-10-10 12/12
42 Szymon Górka Warszawa 2022-04-24 12/12
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-29 12/12
44 Adam Musiejko Józefów 2022-08-27 12/12
45 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-09-03 12/12
46 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-06 12/12
47 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-06 12/12
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-18 12/12
49 Olgierd Zubelewicz Żanęcin 2023-09-16 12/12
50 Anna Malanowska Warszawa 2024-03-10 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies