partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-11 22/22
1 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-09-25 22/22
2 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-09-25 22/22
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-29 22/22
4 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2018-04-29 22/22
5 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-04-29 22/22
6 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-29 22/22
7 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-31 22/22
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-31 22/22
9 Maja Szuryga Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-05-31 22/22
10 Weronika Kaczor Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-05-31 22/22
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-14 22/22
12 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-07-20 22/22
13 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-01-22 22/22
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-03-13 22/22
15 Piotr Michałowski Warszawa 2021-03-13 22/22
16 Agnieszka Łętek Będzin 2021-04-10 22/22
17 Katarzyna Łętek Będzin 2021-04-10 22/22
18 Małgorzata Łętek Będzin 2021-04-10 22/22
19 Michał Łętek Będzin 2021-04-10 22/22
20 Borys Woch Krzeszowice 2021-04-18 22/22
21 Kinga Widyna-Woch Krzeszowice 2021-04-18 22/22
22 Mikołaj Woch Krzeszowice 2021-04-18 22/22
23 Tomasz Woch Krzeszowice 2021-04-18 22/22
24 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-05-14 22/22
25 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-05-14 22/22
26 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-05-30 22/22
27 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-02 20/20
28 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-02 20/20
29 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-14 22/22
30 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-11-14 22/22
31 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-04 22/22
32 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-04 22/22
33 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-03-12 22/22
34 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-12 22/22
35 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-05-11 22/22
36 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-28 22/22
37 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-11 22/22
38 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-11 22/22
39 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-08-23 22/22
40 Marek Koba Jaworzno 2023-10-02 22/22
41 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-11-13 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies