partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-12-03 22/22
1 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2016-12-17 22/22
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-20 22/22
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-01-20 22/22
4 Sławomir Otap Warszawa 2017-01-27 22/22
5 Marek Cichal Pruszków 2017-02-25 22/22
6 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-02-25 22/22
7 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-04-02 22/22
8 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-04-02 22/22
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 22/22
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 22/22
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 22/22
12 Beata Pluta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 22/22
13 Jakub Dąbrowski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 22/22
14 Józef Boguszewski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 22/22
15 Paweł Nic SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 22/22
16 Weronika Basta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 22/22
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-23 22/22
18 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-23 22/22
19 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-11 22/22
20 Agata Denderska Kliniska 2018-04-07 21/22
21 Agnieszka Nocuń Kliniska 2018-04-07 21/22
22 Alan Skórzewski Kliniska 2018-04-07 21/22
23 Bożena Bogdanowicz Kliniska 2018-04-07 21/22
24 Daniel Halicki Kliniska 2018-04-07 21/22
25 Filip Tyszkiewicz Kliniska 2018-04-07 21/22
26 Kajetan Kociuba Kliniska 2018-04-07 21/22
27 Maja Napieraj Kliniska 2018-04-07 21/22
28 Mateusz Tyszkiewcz Kliniska 2018-04-07 21/22
29 Mateusz Żuchowski Kliniska 2018-04-07 21/22
30 Szymon Kalbarczyk Kliniska 2018-04-07 16/22
31 Irena Sokół Zaścianki 2018-07-01 22/22
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-08 22/22
33 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-08 22/22
34 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-08 22/22
35 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 22/22
36 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 22/22
37 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-12 22/22
38 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 19/22
39 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-18 19/22
40 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-18 19/22
41 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 19/22
42 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 22/22
43 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 22/22
44 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-12-13 22/22
45 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 22/22
46 Joanna Kuźba Rumia 2019-12-14 22/22
47 Justyna Kuźba Rumia 2019-12-14 22/22
48 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-12-14 22/22
49 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 22/22
50 Mirek Marek Kolbuszowa 2019-12-14 22/22
51 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-12-14 22/22
52 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 22/22
53 Sławomir Frynas Lublin 2019-12-14 22/22
54 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-07-26 22/22
55 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-08-02 22/22
56 Paweł Szubert Warszawa 2020-12-26 22/22
57 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 22/22
58 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 22/22
59 Wiktor Polak Częstochowa 2021-04-24 22/22
60 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-27 22/22
61 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-27 22/22
62 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2021-09-04 22/22
63 Jacek Kasprzak Warszawa 2021-09-04 22/22
64 Wacław Polcer Łódź 2022-02-21 22/22
65 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-05-21 22/22
66 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 22/22
67 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 22/22
68 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
69 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
70 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
71 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
72 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
73 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
74 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
75 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-09 22/22
76 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-07-26 15/22
77 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-09-10 22/22
78 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-10 22/22
79 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-10 22/22
80 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-11-12 22/22
81 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-11-26 22/22
82 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-05-10 22/22
83 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-05-24 22/22
84 Maciej Łukaszewicz Cisie) 2023-05-24 22/22
85 Marek Koba Jaworzno 2023-05-28 22/22
86 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-08-08 22/22
87 Anna Kasperska Wieluń 2024-02-06 22/22
88 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 21/21
89 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 21/21
90 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 21/21
91 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 21/21
92 Beata Pasik PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 22/22
93 Ewa Kamińska PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 22/22
94 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 22/22
95 Jolanta Szulc PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 22/22
96 lucyna Gargol PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies