partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-12-03 20/20
1 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2016-12-17 20/20
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-20 20/20
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-01-20 20/20
4 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-01-27 20/20
5 Marek Cichal Pruszków 2017-02-25 20/20
6 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-02-25 20/20
7 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-04-02 20/20
8 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-04-02 20/20
9 Aleksandra Kopeć Warszawa 2017-05-21 20/20
10 Marek Gryz Warszawa 2017-05-21 20/20
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 20/20
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 20/20
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 20/20
14 Beata Pluta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 20/20
15 Jakub Dąbrowski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 20/20
16 Józef Boguszewski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 20/20
17 Paweł Nic SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 20/20
18 Weronika Basta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-23 20/20
20 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-23 20/20
21 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-28 20/20
22 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-28 20/20
23 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-28 20/20
24 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-28 20/20
25 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-10 20/20
26 Dawid Rokita Knurów 2018-03-15 20/20
27 Olek Lipiec Knurów 2018-03-15 20/20
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-10 20/20
29 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-10 20/20
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-10 20/20
31 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-10 20/20
32 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-10 20/20
33 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-10 20/20
34 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-08 20/20
35 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-08 20/20
36 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-08 20/20
37 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 20/20
38 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 20/20
39 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-12 20/20
40 Aneta Konefał Warszawa 2018-07-25 20/20
41 Oliwia Konefał Warszawa 2018-07-25 20/20
42 Paweł Konefał Warszawa 2018-07-25 20/20
43 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-07-25 20/20
44 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-25 20/20
45 Alicja Matuszyk Dębe Wielkie 2018-09-06 20/20
46 Emilia Matuszyk Dębe Wielkie 2018-09-06 20/20
47 Joanna Siwiec-Matuszyk Dębe Wielkie 2018-09-06 20/20
48 Ryszard Matuszyk Dębe Wielkie 2018-09-06 20/20
49 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-10-07 20/20
50 Damian Barzał Gdańsk 2018-11-09 19/20
51 Ewa Barzał Gdańsk 2018-11-09 19/20
52 Aleksandra Waśko Klub Ino Stowarzysze/Gdynia 2019-04-14 20/20
53 Tomasz Waśko Klub Ino Stowarzysze/Gdynia 2019-04-14 20/20
54 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-19 20/20
55 Irena Sokół Zaścianki 2019-07-01 20/20
56 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 15/20
57 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-18 15/20
58 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-18 15/20
59 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 15/20
60 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 20/20
61 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 20/20
62 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-25 20/20
63 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-25 20/20
64 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-25 20/20
65 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-25 20/20
66 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-12-13 20/20
67 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/20
68 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/20
69 Iwona Gniewkowska Rumia 2019-12-14 20/20
70 Joanna Kuźba Rumia 2019-12-14 20/20
71 Justyna Kuźba Rumia 2019-12-14 20/20
72 Kornelia Nowicka-Bielecka Rumia 2019-12-14 20/20
73 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-12-14 20/20
74 Mariusz Siwiec Warszawa 2019-12-14 20/20
75 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/20
76 Mirek Marek Kolbuszowa 2019-12-14 20/20
77 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/20
78 Sławomir Frynas Lublin 2019-12-15 20/20
79 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-05-04 20/20
80 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-05-04 20/20
81 Martyna Stypa Sandomierz 2020-06-25 20/20
82 Piotr Koziara Sandomierz 2020-06-25 20/20
83 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-08-02 19/20
84 Kmaila Jędrzejewska Warszawa 2020-08-02 19/20
85 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-08-02 19/20
86 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-15 20/20
87 Maciej Łukaszewicz Cisie 2021-01-15 20/20
88 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 20/20
89 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 20/20
90 Wiktor Polak Częstochowa 2021-04-24 20/20
91 Wacław Polcer Łódź 2022-02-21 20/20
92 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-03-26 20/20
93 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2022-04-14 20/20
94 Maciej Zawadzki Warszawa 2022-04-14 20/20
95 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-05-21 20/20
96 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-05-21 20/20
97 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-06-12 20/20
98 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-06-12 20/20
99 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-06-12 20/20
100 Oliwia Tomaszewska Sobota 2022-06-12 20/20
101 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-06-12 20/20
102 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 20/20
103 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 20/20
104 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
105 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
106 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
107 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
108 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
109 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
110 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
111 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
112 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-09-10 20/20
113 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-10 20/20
114 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-10 20/20
115 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-09-13 20/20
116 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-09-13 20/20
117 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-11-26 20/20
118 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-02-19 20/20
119 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-05-10 20/20
120 Marek Koba Jaworzno 2023-05-28 20/20
121 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-06-07 20/20
122 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-08-08 20/20
123 Katarzyna Bać Racławówka 2023-08-25 20/20
124 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-08-25 20/20
125 Basia Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-30 20/20
126 Jakub Wiśniewski Wisienki/ Plewiska 2023-09-30 20/20
127 Marianna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-30 20/20
128 Martyna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-30 20/20
129 Paulina Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-09-30 20/20
130 Anna Kasperska Wieluń 2024-02-06 20/20
131 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 20/20
132 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 20/20
133 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 20/20
134 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 20/20
135 Beata Pasik PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-09 20/20
136 Ewa Kamińska PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-09 20/20
137 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-09 20/20
138 Jolanta Szulc PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-09 20/20
139 lucyna Gargol PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-09 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies