partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-12-03 21/21
1 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2016-12-17 21/21
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-01-20 21/21
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-01-20 21/21
4 Sławomir Otap Warszawa 2017-01-27 21/21
5 Marek Cichal Pruszków 2017-02-25 21/21
6 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-02-25 21/21
7 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2017-04-02 21/21
8 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-04-02 21/21
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 21/21
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 21/21
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-28 21/21
12 Beata Pluta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 21/21
13 Jakub Dąbrowski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 21/21
14 Józef Boguszewski SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 21/21
15 Paweł Nic SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 21/21
16 Weronika Basta SKKT 101/Warszawa 2017-09-15 21/21
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-23 21/21
18 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-23 21/21
19 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-11 21/21
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-08 21/21
21 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-08 21/21
22 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-08 21/21
23 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 21/21
24 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-08 21/21
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-12 21/21
26 Artur Boral Częstochowa 2018-09-07 21/21
27 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-28 21/21
28 Irena Sokół Zaścianki 2019-07-02 21/21
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 13/21
30 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-18 13/21
31 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-18 13/21
32 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-18 13/21
33 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 21/21
34 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-16 21/21
35 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/21
36 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 21/21
37 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-12-14 21/21
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-12-14 21/21
39 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-12-14 21/21
40 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-12-14 21/21
41 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 20/21
42 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-12-14 21/21
43 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-12-14 21/21
44 Sławomir Frynas Lublin 2019-12-15 21/21
45 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-05-04 21/21
46 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-05-04 21/21
47 Martyna Stypa Sandomierz 2020-06-25 21/21
48 Piotr Koziara Sandomierz 2020-06-25 21/21
49 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-07-26 21/21
50 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-08-01 21/21
51 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2020-08-01 21/21
52 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-08-01 21/21
53 Paweł Szubert Warszawa 2020-12-26 21/21
54 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-12 21/21
55 Maciej Łukaszewicz Cisie 2021-01-12 21/21
56 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 21/21
57 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-04-10 21/21
58 Wiktor Polak Częstochowa 2021-04-24 21/21
59 Wacław Polcer Łódź 2022-02-21 21/21
60 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 21/21
61 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-07 21/21
62 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
63 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
64 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-09 20/20
65 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
66 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
67 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
68 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
69 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-09 21/21
70 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-07-26 18/21
71 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-09-10 21/21
72 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-10 20/21
73 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-10 20/21
74 Anna Ząbkiewicz Potuptani 2023-02-12 21/21
75 Grzegorz Ząbkiewicz Potuptani 2023-02-12 21/21
76 Natalia Ząbkiewicz Potuptani 2023-02-12 21/21
77 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-05-10 21/21
78 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-08-08 21/21
79 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-10-07 21/21
80 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-10-07 21/21
81 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-10-07 21/21
82 Marek Koba Jaworzno 2024-01-23 21/21
83 Anna Kasperska Wieluń 2024-02-06 21/21
84 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 20/20
85 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 20/20
86 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-17 20/20
87 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-17 20/20
88 Beata Pasik PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 20/20
89 Ewa Kamińska PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 20/20
90 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 20/20
91 Jolanta Szulc PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 20/20
92 lucyna Gargol PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-10 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies