partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-15 17/17
1 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 17/17
2 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 17/17
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 17/17
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 17/17
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-07-30 17/17
6 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2017-08-13 17/17
7 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-08-13 17/17
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-29 17/17
9 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-29 17/17
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki /Zielonka 2017-09-02 17/17
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki /Zielonka 2017-09-02 17/17
12 Robert Kamela Warszawa 2017-09-02 17/17
13 Jerzy Łukaszewicz Fijewo 2018-02-13 17/17
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 17/17
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 17/17
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 17/17
17 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2018-05-02 17/17
18 Katarzyna Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 17/17
19 Wojciech Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 17/17
20 Marysia Świderska Radzymin 2018-06-13 17/17
21 Gosia Świderska Radzymin 2018-06-13 17/17
22 Mateusz Świderski Radzymin 2018-06-13 17/17
23 Ewa Świderska Radzymin 2018-06-13 17/17
24 Artur Świderski Radzymin 2018-06-13 17/17
25 Marek Klonowski Brodnica 2018-08-19 17/17
26 Kinga Sandura Warszawa 2018-09-02 17/17
27 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-14 17/17
28 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-14 17/17
29 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-14 17/17
30 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-14 17/17
31 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-14 17/17
32 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-14 17/17
33 Jan Perkowski WK PTTK Herkules/Bartoszyce 2019-03-17 16/17
34 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-10 17/17
35 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-10 17/17
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 17/17
37 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-30 17/17
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 17/17
39 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-30 17/17
40 Michał Szeliski Warszawa 2020-10-31 17/17
41 Agnieszka Wawer Warszawa 2021-04-03 17/17
42 Aleksandra Wawer Warszawa 2021-04-03 17/17
43 Bartosz Wawer Warszawa 2021-04-03 17/17
44 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-05-03 17/17
45 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-05-03 17/17
46 Piotr Wegnerowski WK PTTK HERKUS / Bartoszyce 2021-05-07 17/17
47 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-05 17/17
48 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 17/17
49 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-05 17/17
50 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-05 17/17
51 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-05 17/17
52 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 17/17
53 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 17/17
54 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-05 17/17
55 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-10 17/17
56 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-10 17/17
57 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-10 17/17
58 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-10 17/17
59 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2021-07-16 17/17
60 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2021-07-16 17/17
61 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-17 17/17
62 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-17 17/17
63 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-20 17/17
64 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-27 17/17
65 Stanisław Rabczak Prabuty 2021-07-27 17/17
66 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-09-06 17/17
67 Dominika Wandtke Rumia 2021-10-07 17/17
68 Jan Mencel Rumia 2021-10-07 17/17
69 Kacper Gierszewski Rumia 2021-10-07 17/17
70 Krzysztof Haak Rumia 2021-10-07 17/17
71 Martyna Brzezińska Rumia 2021-10-07 17/17
72 Mateusz Bach Rumia 2021-10-07 17/17
73 Miłosz Tocki Rumia 2021-10-07 17/17
74 Szymon Zawiślak Rumia 2021-10-07 17/17
75 Wiktoria Bojanowska Rumia 2021-10-07 17/17
76 Dominika Gruba Rumia 2021-10-07 17/17
77 Viktoriia Savshak Rumia 2021-10-07 17/17
78 Marek Mazur Rumia 2021-10-07 17/17
79 Milena Pallubicka Rumia 2021-10-07 17/17
80 Kacper Meńko Rumia 2021-10-07 17/17
81 Dominik Juszkiewicz Rumia 2021-10-07 17/17
82 Julia Tubiak Rumia 2021-10-07 17/17
83 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-10-22 17/17
84 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 17/17
85 Helena Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 17/17
86 Luiza Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 17/17
87 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2022-04-29 17/17
88 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-05-20 16/17
89 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-05-20 16/17
90 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-05-20 16/17
91 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-05-20 16/17
92 Anna Natusiewicz Warszawa 2022-07-27 17/17
93 Katarzyna Paduch Warszawa 2022-07-27 17/17
94 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 17/17
95 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 17/17
96 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-03 17/17
97 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
98 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
99 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
100 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
101 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
102 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-16 17/17
103 Olga Gazda HO PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-08-19 17/17
104 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-20 17/17
105 Emil Jakóbiak Legionowo 2022-09-24 17/17
106 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2022-09-24 17/17
107 Adam ŹREBIEC Szczecin 2022-10-06 17/17
108 Beata ŹREBIEC Szczecin 2022-10-06 17/17
109 Bożena STĘPNIAK Szczecin 2022-10-06 17/17
110 Ewa ŁASKA Szczecin 2022-10-06 17/17
111 Magdalena CZARNECKA-SŁOMA Szczecin 2022-10-06 17/17
112 Urszula WALAS Szczecin 2022-10-06 17/17
113 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-31 17/17
114 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 17/17
115 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 17/17
116 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 17/17
117 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-02-24 17/17
118 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-03-08 17/17
119 Anna Malanowska KlnO Stowarzysze 2023-03-18 17/17
120 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-26 17/17
121 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-26 17/17
122 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-05-30 17/17
123 Albert Warowny Pruszków 2023-06-03 17/17
124 Piotr Warowny Pruszków 2023-06-03 17/17
125 Wojciech Warowny Pruszków 2023-06-03 17/17
126 Adam Rosejno Pasłęk 2023-06-11 17/17
127 Agata Rosejno Pasłęk 2023-06-11 17/17
128 Mariusz Rosejno Pasłęk 2023-06-11 17/17
129 Bogdan Tymiński Leśna 2023-07-21 17/17
130 Kacper Tymiński Leśna 2023-07-21 17/17
131 Karina Tymińska Leśna 2023-07-21 17/17
132 Marta Tymińska Leśna 2023-07-21 17/17
133 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-09 17/17
134 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-14 17/17
135 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-08 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies