partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-15 26/26
1 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 26/26
2 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 26/26
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 26/26
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 26/26
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-07-30 26/26
6 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2017-08-13 26/26
7 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-08-13 26/26
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-29 26/26
9 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-29 26/26
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-09-02 26/26
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-09-02 26/26
12 Robert Kamela Warszawa 2017-09-02 26/26
13 Dominika Dąbrowska Warszawa 2018-03-10 13/26
14 Robert Dąbrowski Warszawa 2018-03-10 13/26
15 Jakub Dąbrowski Warszawa 2018-03-10 13/26
16 Jan Dąbrowski Warszawa 2018-03-10 13/26
17 Błażej Dąbrowski Warszawa 2018-03-10 13/26
18 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
19 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
21 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2018-05-02 26/26
22 Katarzyna Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 26/26
23 Wojciech Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 26/26
24 Marysia Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
25 Gosia Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
26 Mateusz Świderski Radzymin 2018-06-13 26/26
27 Ewa Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
28 Artur Świderski Radzymin 2018-06-13 26/26
29 Marek Klonowski Brodnica 2018-08-19 26/26
30 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-10 26/26
31 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-10 26/26
32 Monika Maćkowiak Śrem 2019-09-14 26/26
33 Dawid Mutwicki Śrem 2019-09-14 26/26
34 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2020-06-20 26/26
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 21/26
36 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-30 21/26
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 21/26
38 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-30 21/26
39 Michał Szeliski Warszawa 2020-10-31 26/26
40 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-05 26/26
41 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
42 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-05 26/26
43 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-05 26/26
44 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-05 26/26
45 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
46 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
47 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-05 26/26
48 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-10 26/26
49 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-10 26/26
50 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-10 26/26
51 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-10 26/26
52 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2021-07-16 26/26
53 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2021-07-16 26/26
54 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-17 26/26
55 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-17 26/26
56 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-20 26/26
57 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-27 26/26
58 Stanisław Rabczak Prabuty 2021-07-27 26/26
59 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-09-06 26/26
60 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-10-22 26/26
61 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 26/26
62 Helena Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 26/26
63 Luiza Więckowska Koziegłowy 2022-04-29 26/26
64 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2022-04-29 26/26
65 Anna Natusiewicz Warszawa 2022-07-28 26/26
66 Katarzyna Paduch Warszawa 2022-07-28 26/26
67 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 26/26
68 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 26/26
69 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
70 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
71 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
72 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
73 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
74 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi/ Warszawa 2022-08-16 26/26
75 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-20 26/26
76 Adam ŹREBIEC Szczecin 2022-10-07 26/26
77 Beata ŹREBIEC Szczecin 2022-10-07 26/26
78 Bożena STĘPNIAK Szczecin 2022-10-07 26/26
79 Ewa ŁASKA Szczecin 2022-10-07 26/26
80 Magdalena CZARNECKA-SŁOMA Szczecin 2022-10-07 26/26
81 Urszula WALAS Szczecin 2022-10-07 26/26
82 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 26/26
83 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 26/26
84 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 26/26
85 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-02-26 26/26
86 Anna Malanowska KlnO Stowarzysze 2023-03-18 26/26
87 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-26 25/26
88 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-26 25/26
89 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-05-30 26/26
90 Piotr Warowny Pruszków 2023-06-04 26/26
91 Wojciech Warowny Pruszków 2023-06-04 26/26
92 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-08 26/26
93 Adam Rosejno Pasłęk 2023-06-18 26/26
94 Agata Rosejno Pasłęk 2023-06-18 26/26
95 Mariusz Rosejno Pasłęk 2023-06-18 26/26
96 Bogdan Tymiński Leśna 2023-07-21 26/26
97 Kacper Tymiński Leśna 2023-07-21 26/26
98 Karina Tymińska Leśna 2023-07-21 26/26
99 Marta Tymińska Leśna 2023-07-21 26/26
100 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-09 26/26
101 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-07 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies