partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-04-13 10/10
1 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-16 10/10
2 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-04-16 10/10
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-16 10/10
4 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-04-16 10/10
5 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-04-17 10/10
6 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-04-17 10/10
7 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-04-17 10/10
8 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-04-17 10/10
9 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-04-18 10/10
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-04-18 10/10
11 Sławomir Otap Warszawa 2017-04-18 10/10
12 Anna Otap-Mochniej Warszawa 2017-04-18 10/10
13 Maciej Mochniej Warszawa 2017-04-18 10/10
14 Bogusław Mochniej Warszawa 2017-04-18 10/10
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
16 Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
19 Ela Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
20 Adam Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-18 10/10
21 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-04-18 10/10
22 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 10/10
23 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2019-04-20 10/10
24 Dominik Pruss Kłodzko 2020-01-27 10/10
25 Marta Stypa Sandomierz 2020-05-07 10/10
26 Piotr Koziara Sandomierz 2020-05-07 10/10
27 Justyna Kuźba Rumia 2021-05-01 10/10
28 Joanna Kuźba Rumia 2021-05-01 10/10
29 Sławomir Frynas Lublin 2022-04-17 10/10
30 Filip Olejniczak Zielona Góra 2022-10-03 10/10
31 Joanna Olejniczak Zielona Góra 2022-10-03 10/10
32 Szymon Olejniczak Zielona Góra 2022-10-03 10/10
33 Zuzanna Olejniczak Zielona Góra 2022-10-03 10/10
34 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-11 10/10
35 Agata Goebel SP10 Rumia 2023-04-14 10/10
36 Jerzy Jankiewicz SP10 Rumia 2023-04-14 10/10
37 Kornelia Nowicka-Bielecka KKT Włóczykij 2023-04-14 10/10
38 Szymon Osika SP10 Rumia 2023-04-14 10/10
39 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-30 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies