partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-06-16 17/17
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-04-17 17/17
III Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-17 17/17
1 Artur Świderski Radzymin 2017-06-19 17/17
2 Ewa Świderska Radzymin 2017-06-19 17/17
3 Gosia Świderska Radzymin 2017-06-19 17/17
4 Marysia Świderska Radzymin 2017-06-19 17/17
5 Mateusz Świderski Radzymin 2017-06-19 17/17
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-12 17/17
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-12 17/17
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-12 17/17
9 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-09-29 17/17
10 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-29 17/17
11 Tadeusz Otap Lublin 2017-09-29 17/17
12 Irena Sokół Zaścianki 2018-05-06 17/17
13 Krzysztof Sokół Zaścianki 2018-05-06 17/17
14 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-05-06 17/17
15 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-05-06 17/17
16 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-05-06 17/17
17 Joanna Leżachowska Górki 2018-06-24 17/17
18 Małgorzata Krzyżewska Górki 2018-06-24 17/17
19 Stefan Krzyżewski Górki 2018-06-24 17/17
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-07 17/17
21 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-07 17/17
22 Oliwia Konefał Warszawa 2018-08-13 17/17
23 Paweł Konefał Warszawa 2018-08-13 17/17
24 Aneta Konefał Warszawa 2018-08-13 17/17
25 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-08-13 17/17
26 Radosław Skuła Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2018-08-30 17/17
27 Jerzy Świgoń Poznań 2019-04-29 17/17
28 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-21 17/17
29 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-21 17/17
30 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-21 17/17
31 Beata Domin Bydgoszcz 2019-07-22 17/17
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-22 17/17
33 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-07-24 17/17
34 Adam Korniluk Warszawa 2020-05-23 17/17
35 Anna Korniluk Warszawa 2020-05-23 17/17
36 Jan Korniluk Warszawa 2020-05-23 17/17
37 Radosław Korniluk Warszawa 2020-05-23 17/17
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-25 17/17
39 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-30 17/17
40 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-02 17/17
41 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-02 17/17
42 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-02 17/17
43 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-02-18 17/17
44 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-02-18 17/17
45 Bogdan Krupiński Łódź 2021-07-13 15/17
46 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-15 17/17
47 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-15 17/17
48 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-04 17/17
49 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-04 17/17
50 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-04 17/17
51 Krzysztof Stańczyk MKT-K Warszawa 2022-07-09 17/17
52 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-18 17/17
53 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-18 17/17
54 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-18 17/17
55 Katarzyna Koszyk Wyszków 2023-02-17 17/17
56 Katarzyna Szostek-Malinowska Wyszków 2023-02-17 17/17
57 Anna Zaorska Od A o Zet 2023-05-28 17/17
58 Arkadiusz Zaorski Od A o Zet 2023-05-28 17/17
59 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-12 17/17
60 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-26 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies