partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-02-26 20/20
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-02-26 20/20
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-02 20/20
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-06 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-06 20/20
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-06 20/20
5 Małgorzata Piekarniak Olesin 2017-05-26 20/20
6 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-09-28 20/20
7 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-28 20/20
8 Tadeusz Otap Lublin 2017-09-28 20/20
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-07 20/20
10 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-07 20/20
11 Joanna Leżachowska Górki 2018-06-20 20/20
12 Małgorzata Krzyżewska Górki 2018-06-20 20/20
13 Stefan Krzyżewski Górki 2018-06-20 20/20
14 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-18 19/20
15 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-09 20/20
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-09 20/20
17 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2018-09-27 19/20
18 Karolina Górska Warszawa 2018-09-27 19/20
19 Irena Sokół Zaścianki 2018-10-27 20/20
20 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-10-27 20/20
21 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-10-27 20/20
22 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-10-27 20/20
23 Jerzy Świgoń Poznań 2019-04-26 20/20
24 Artur Świderski Radzymin 2019-05-03 20/20
25 Ewa Świderska Radzymin 2019-05-03 20/20
26 Gosia Świderska Radzymin 2019-05-03 20/20
27 Marysia Świderska Radzymin 2019-05-03 20/20
28 Mateusz Świderski Radzymin 2019-05-03 20/20
29 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-07-28 20/20
30 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-07-11 20/20
31 Leszek Osmelak Szczecin 2020-07-11 20/20
32 Damian Barzał Gdańsk 2020-08-21 18/20
33 Ewa Barzał Gdańsk 2020-08-21 18/20
34 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2020-08-21 18/20
35 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-06 20/20
36 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-06 20/20
37 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-02-17 20/20
38 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-02-17 20/20
39 Mateusz Maliszewski Siedlce 2021-04-11 20/20
40 Krzysztof Stańczyk MKT-K 2021-05-23 20/20
41 Antoni Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-23 20/20
42 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-07-23 20/20
43 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-23 20/20
44 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-07-23 20/20
45 Dagmara Kowalska Mozambik 2021-07-24 20/20
46 Szymon Bijak BambInO 2021-07-24 20/20
47 Adam Ratyński Warszawa 2021-10-31 20/20
48 Artur Woszak Warszawa 2021-10-31 20/20
49 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-10-31 20/20
50 Małgorzata Załubiniak Warszawa 2021-10-31 20/20
51 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-07-30 20/20
52 Paweł Starzyński Warszawa 2022-07-30 20/20
53 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-21 20/20
54 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-27 20/20
55 Marek Koba Jaworzno 2023-01-22 20/20
56 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-13 20/20
57 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-13 20/20
58 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-03 20/20
59 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-06-25 20/20
60 Adam Mazurek ZHP 22 GDH Azymuty 2023-07-05 20/20
61 Maria Pieczyska ZHP 22 GDH Azymuty 2023-07-05 20/20
62 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-21 20/20
63 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-08-09 20/20
64 Przemysław Witczak Warszawa 2023-08-28 20/20
65 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-01-07 20/20
66 Ania Zaremba Ursynów 2024-01-07 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies