partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-05-03 21/21
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-08-25 21/21
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-08-25 21/21
3 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
4 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
5 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
6 Piotr Kowalski ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
7 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
8 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
9 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
10 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
11 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
12 Zuza Pietrukiewicz ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
13 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
14 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-11-26 21/21
15 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
16 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
17 Joanna Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
18 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
19 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
20 Beata Kowalska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
21 Aneta Stępniowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
22 Tomasz Dębek Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-26 21/21
23 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania/Bielawa 2018-05-01 21/21
24 Piotr Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-05-01 21/21
25 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-05-01 21/21
26 Anna Górecka KTM PTTK O//Ursus/ 2018-05-29 21/21
27 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O//Ursus/ 2018-05-29 21/21
28 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-07 21/21
29 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-07 21/21
30 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-07 21/21
31 Andrzej Lewandowski TiPi/Warszawa 2018-08-07 21/21
32 Zuzanna Lewandowska TiPi/Warszawa 2018-08-07 21/21
33 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-17 21/21
34 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 21/21
35 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 21/21
36 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-21 21/21
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-20 21/21
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-20 21/21
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-20 21/21
40 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-20 21/21
41 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-13 21/21
42 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-13 21/21
43 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-01-01 21/21
44 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-01-01 21/21
45 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i trutnie/Świdnica 2020-01-01 21/21
46 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-05-02 21/21
47 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-05-02 21/21
48 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-06-09 20/21
49 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-06-09 20/21
50 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-19 21/21
51 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-19 21/21
52 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-29 21/21
53 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-05 21/21
54 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-05 21/21
55 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-23 21/21
56 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-04-11 21/21
57 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-04-11 21/21
58 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2021-04-11 21/21
59 Ewa Krzywicka PTSM Lubań 2021-04-11 21/21
60 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-22 21/21
61 Joanna Kuźba Rumia 2021-07-22 21/21
62 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-20 21/21
63 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-20 21/21
64 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-08-28 21/21
65 Łukasz Smużny Wałbrzych 2022-07-10 20/20
66 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-25 21/21
67 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-08-09 21/21
68 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-20 21/21
69 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-20 21/21
70 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-08-20 21/21
71 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-05 21/21
72 Agnieszka Osmelak Szczecin 2023-04-08 21/21
73 Leszek Osmelak Szczecin 2023-04-08 21/21
74 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-05-02 21/21
75 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-06-23 21/21
76 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2023-06-23 21/21
77 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-06-23 21/21
78 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-06-23 21/21
79 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-02 21/21
80 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-02 21/21
81 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-02 21/21
82 Jerzy Świgoń Poznań 2023-08-01 21/21
83 Marcin Nowak Poznań 2023-09-27 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies