partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-02-05 18/18
1 Joanna Puternicka Orientop Warszawa 2017-02-19 18/18
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Warszawa 2017-02-19 18/18
3 Krzysztof Łazowski KInO Stowarzysze 2017-06-18 18/18
4 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
5 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
6 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
7 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
8 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
9 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
10 Edward Fudro JEJ Police 2017-08-12 18/18
11 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 18/18
12 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-03 13/18
13 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
14 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
16 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 18/18
17 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-08 18/18
18 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-08 18/18
19 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-08 18/18
20 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
21 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
22 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
23 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
24 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-12 18/18
25 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 18/18
26 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 18/18
27 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 18/18
28 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 18/18
29 Łukasz Lech Warszawa 2018-08-12 18/18
30 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-12 18/18
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-16 18/18
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-16 18/18
33 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 18/18
34 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 18/18
35 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-08 18/18
36 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-03-25 18/18
37 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 18/18
38 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 18/18
39 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 18/18
40 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 18/18
41 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-13 18/18
42 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-13 18/18
43 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-03 18/18
44 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-03 18/18
45 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-03 18/18
46 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 18/18
47 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-14 18/18
48 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-14 18/18
49 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-24 18/18
50 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 18/18
51 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 17/18
52 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 17/18
53 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-03-06 18/18
54 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-03-06 18/18
55 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-05 18/18
56 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-05 18/18
57 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-05 18/18
58 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-05 18/18
59 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-15 18/18
60 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-19 16/18
61 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-19 16/18
62 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 18/18
63 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-02 18/18
64 Jadwiga Żeberska Wrocław 2022-03-24 18/18
65 Marian Żeberski Wrocław 2022-03-24 18/18
66 Anna Zaorska Warszawa 2022-04-24 18/18
67 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2022-04-24 18/18
68 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-28 18/18
69 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-22 18/18
70 Marcin Maciejewski Wrocław 2022-07-02 18/18
71 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-07-26 18/18
72 Zofia Kowalska Wałcz 2022-07-26 18/18
73 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-08 18/18
74 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-13 18/18
75 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-13 18/18
76 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
77 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
78 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
79 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
80 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2022-09-04 18/18
81 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
82 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
83 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
84 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
85 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
86 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-04 18/18
87 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-25 18/18
88 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-02 18/18
89 Maciej Głów Kraków 2023-03-19 18/18
90 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2023-05-01 18/18
91 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 18/18
92 Amelia Jaskuła Koło To Tu To Tam 2023-05-28 18/18
93 Joanna Jaskuła Świdnica 2023-05-28 18/18
94 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-07-08 18/18
95 Igor Baryluk Lusina 2023-07-08 18/18
96 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-08 18/18
97 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-10 18/18
98 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-10 18/18
99 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-10 18/18
100 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-10 18/18
101 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-08-28 18/18
102 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-08 18/18
103 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-08 18/18
104 Małgorzata Weres-Portka GKT Cyrkino / Krapkowice 2024-01-06 18/18
105 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-08 18/18
106 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-08 18/18
107 Adam Sibilski Oława, Mańczyce 2024-03-20 17/17
108 Karol Olanin Oława, Mańczyce 2024-03-20 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies