partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-03-10 28/28
II Marek Cichal Pruszków 2017-03-10 28/28
1 Beata Kaczor Na Szage/Poznań 2017-04-20 28/28
2 Jakub Nowysz Na Szage/Szczecin 2017-04-20 28/28
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
6 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-13 28/28
7 Edward Fudro JEJ Police 2017-09-02 28/28
8 Beata Domin Bydgoszcz 2017-11-11 28/28
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-11-11 28/28
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-01-13 28/28
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-01-13 28/28
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 28/28
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 28/28
14 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-03-30 28/28
15 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-08 28/28
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-28 28/28
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-28 28/28
18 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-05-04 28/28
19 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 28/28
20 Amelia Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-05 28/28
21 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-05 26/28
22 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-05 28/28
23 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-05 28/28
24 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-06-29 28/28
25 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-22 28/28
26 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 28/28
27 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-22 28/28
28 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 28/28
29 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 28/28
30 Marek Koba Jaworzno 2019-08-24 28/28
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-18 26/28
32 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-14 28/28
33 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-14 28/28
34 Przemysław Nowak Poznań 2020-12-13 28/28
35 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-12-20 28/28
36 Zofia Kowalska Wałcz 2020-12-20 28/28
37 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-25 28/28
38 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-05-15 28/28
39 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-05-15 28/28
40 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-05-15 28/28
41 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-08-26 28/28
42 Paweł Szubert Warszawa 2021-10-10 28/28
43 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-13 28/28
44 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-13 28/28
45 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-13 28/28
46 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-13 28/28
47 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-30 28/28
48 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-30 28/28
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-12 28/28
50 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-02 28/28
51 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-02 28/28
52 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-04-21 28/28
53 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2022-04-21 28/28
54 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-23 28/28
55 Wacław Polcer Łódź 2022-10-08 10/10
56 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-12-29 28/28
57 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-22 28/28
58 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-01 26/26
59 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-01 26/26
60 Henryk Sławiński. PTSM Lubań 2023-09-01 28/28
61 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-01 28/28
62 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-01 28/28
63 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-01 28/28
64 Konrad Michalski Krosinko 2023-09-03 28/28
65 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 28/28
66 Jarosław Baryluk Lusina 2023-09-27 28/28
67 Jerzy Świgoń Poznań 2024-03-01 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies