partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-03-10 28/28
II Marek Cichal Pruszków 2017-03-10 28/28
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-02 28/28
4 Daniel Halicki Szczecin 2017-07-03 28/28
5 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-13 28/28
6 Edward Fudro JEJ Police 2017-09-02 28/28
7 Beata Domin Bydgoszcz 2017-10-10 28/28
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-10 28/28
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-01-13 28/28
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-01-13 28/28
11 Marta Żuchowska Józefów 2018-01-25 28/28
12 Tomasz Żuchowski Józefów 2018-01-25 28/28
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 28/28
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-10 28/28
15 Beata Kaczor Na Szage/Poznań 2018-03-11 28/28
16 Jakub Nowysz Na Szage/Szczecin 2018-03-11 28/28
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-28 28/28
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-27 28/28
19 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-27 28/28
20 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-05-04 28/28
21 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 28/28
22 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 28/28
23 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-05-04 28/28
24 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 28/28
25 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-04 28/28
26 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-06-30 28/28
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-17 28/28
28 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-12-08 10/28
29 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-15 28/28
30 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-15 28/28
31 Danuta Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 24/28
32 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 24/28
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-23 24/28
34 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 24/28
35 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-09-06 27/28
36 Zofia Kowalska Wałcz 2020-09-06 27/28
37 Przemysław Nowak Poznań 2020-11-30 27/28
38 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-25 27/28
39 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-11 28/28
40 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-11 28/28
41 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-11 28/28
42 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-11 28/28
43 Martyna Bogunia Poznań 2022-01-15 28/28
44 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-28 28/28
45 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-28 28/28
46 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-03-05 28/28
47 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-03-05 28/28
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-11 28/28
49 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-02 28/28
50 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-05-26 28/28
51 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-10 21/21
52 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-01 28/28
53 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-22 28/28
54 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-06-03 27/27
55 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-02 26/26
56 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-02 26/26
57 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-02 28/28
58 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-02 28/28
59 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-02 27/27
60 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-02 28/28
61 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 28/28
62 Konrad Michalski Krosinko 2023-10-30 28/28
63 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-10 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies