partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maciej Kamiński Leśne Dziady/Warszawa 2016-11-11 26/26
II Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady/Warszawa 2016-11-11 26/26
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-04-21 26/26
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-04-21 26/26
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-04-21 26/26
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-04-21 26/26
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-04-21 26/26
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-16 26/26
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-16 26/26
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-16 26/26
9 Bogusław Monczyński KTK Cyklista/Kalisz 2017-09-27 26/26
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-02-04 26/26
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-02-04 26/26
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-02-07 26/26
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-23 26/26
14 Marianna Narkiewicz Warszawa 2018-04-23 26/26
15 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-15 26/26
16 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-08-21 26/26
17 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2018-08-23 26/26
18 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/26
19 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/26
20 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-25 26/26
21 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/25
22 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/26
23 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/26
24 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-25 26/26
25 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-07 26/26
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-06 26/26
27 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-06 26/26
28 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-10-19 22/26
29 Anna Nizioł Mierzyn 2019-10-19 22/26
30 Jan Nizioł Mierzyn 2019-10-19 22/26
31 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-10-19 22/26
32 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-31 26/26
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-22 24/26
34 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-09-11 24/24
35 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2021-09-11 24/24
36 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-09-23 26/26
37 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-09-23 26/26
38 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-04-20 26/26
39 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-06-20 26/26
40 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-06-20 26/26
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-30 26/26
42 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-24 26/26
43 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-07-02 26/26
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-09 26/26
45 Ewa Sasowska Kraków 2023-08-26 23/23
46 Marek Sasowski Kraków 2023-08-26 23/23
47 Marta Sasowska Kraków 2023-08-26 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies